Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Współczesne aranżacje z fototapetą

Z wielu rozmaitego typu materiałów do aranżowania pomieszczeń, coraz to większą wziętością cieszą się nowoczesne fototapety. Tego typu ozdoby były trendy kilkadziesiąt lat temu, a dzisiaj na nowo powracają do łask, stanowiąc oryginalny pomysł na ścianę zarówno w pomieszczeniu biurowym, jak i mieszkalnym.


Fotel bujany
Napisał: Pete
Na podstawie: http://www.flickr.com


Teraz to nie papierowe, lecz lateksowe jak też flizelinowe fototapety święcą autentyczne triumfy. Po wielu latach malowania jak też rutynowego oklejania ścian, przyszła pora na nowoczesne aranżacje z fototapetą, jakie przynoszą wręcz nieograniczone możliwości. Przy pomocy tego typu ozdób można wprowadzić do środka burzę wodospadu, jak też ciszę lasu, wybierając motywy, jakie będą dostosowane nie tylko do charakteru pomieszczenia, ale też do naszej indywidualności. Większa część współczesnych fototapet produkowanych na wymiar doskonale nadaje się do wszelkiego wnętrza. Można je wykorzystać nie jedynie do aranżacji pokoju dziennego czy też sypialni, lecz również korytarza, kuchni czy łazienki. Fototapety las doskonale nadają się do aranżacji pokoju dziennego czy sypialni - www.viewgo.pl/fototapety-las (www.viewgo.pl/fototapety-las). W pomieszczeniu kuchennym albo łazienkowym fototapeta może stanowić doskonałą alternatywę dla klasycznych płytek ceramicznych, natomiast w salonie z powodzeniem uatrakcyjni nudną, białą ścianę.


światła ledowe
Napisał: Terry Robinson
Na podstawie: http://www.flickr.com


Pokój
Napisał: Sam Howzit
Na podstawie: http://www.flickr.com


Sumiennie dobrane współczesne fototapety stadion są w stanie optycznie powiększyć pomieszczenie jak też dodać mu charakteru, szczególnie jeśli sięgniemy po dekoracje utrzymane w jasnej kolorystyce - viewgo.pl/fototapety-stadion (viewgo.pl/fototapety-stadion).
Z kolei wybierając fototapety w ciemnych barwach można w ciągu kilku chwil wizualnie zmniejszyć przestrzeń. Ciekawym wyjściem są też aranżacje z fototapetą opartą na złudzeniach optycznych, jakie stanowią niepowszednie pomysły na ścianę w wielu mieszkaniach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-23 01:55:54
Tagi: wnętrze, motywy, toalety, pomoc, charakter