Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Co jest niezłym pomysłem, jeśli chcemy oszczędzić pustą przestrzeń w pokoju dziecięcym?

Meble wielofunkcyjne to jeden z ukochanych rodzajów urządzeń dowolnego rodzica. Dzięki nim można by wygospodarować dla dziecka nieco więcej miejsca do nauki oraz zabawy. Dziś mamy niezwykle znaczny wybór takich mebli, więc jest w czym wybierać.


Dobrym wyjściem dla rodziców, którzy mają mały metraż mieszkania, mogą być łóżeczka piętrowe.
W niewielkim domu ważny jest każdy centymetr, zatem takie łóżka są jak najbardziej wskazane. Należałoby jednak pamiętać, żeby nie nabywać takich mebli dzieciom, jakie cierpią na lęk wysokości albo inne lęki powiązane ze spaniem na wysokości. W podobnym razie zapewne lepiej zakupić mniejsze, ale zwykłe łóżka, żeby zagwarantować wszystkim wygodny odpoczynek. Bardzo dobrym pomysłem może być także łóżko piętrowe z biurkiem. Na górze dziecko może spać, a na dole odrabiać lekcje czy malować. Jeśli dziecko jest nieco większe, na biurku można postawić laptop.


Meble ogrodowe Drachmann marki Skagerak Denmark
Napisał: Skagerak Denmark
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl


Podczas kupna łóżeczka piętrowego dla dzieci trzeba zwracać uwagę na to, aby szczebelki na górnym łóżku były jak najdłuższe, ponieważ dziecko w trakcie snu często zmienia ułożenie oraz może nieświadomie spaść. Jeśli chcielibyśmy, aby łóżeczko służyło przez znaczny okres czasu, musimy skoncentrować się na jego rozmiarze oraz trzeba brać pod uwagę fakt, że dziecko jeszcze sporo urośnie. Sprawdzić także trzeba wagę, którą może zachować, aby uniknąć nieszczęśliwego wypadku. Cena łóżeczka piętrowego dla dziecka mieści się w przedziale 600-1000 złotych. Łóżeczka (więcejinfo w serwisie http://meblusie.pl/pol_m_MEBLE_Lozeczka-257.html) z biurkami są trochę tańsze, natomiast te z pojemnikiem - bardziej kosztowne.
Istnieją również odmiany trzyosobowe, gdzie zamiast szuflady na pościel, mamy jeszcze jeden wyciągany materac. W tym czasie nie ma stanowiska na ukrycie kołdry, ale możemy zaoszczędzić sporo miejsca, jeżeli posiadamy trójkę dzieci.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:07:23
Tagi: komputer, pościel, stoliki, koszt