Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Co podarować ukochanemu na urodziny? Kilka ciekawych pomysłów!

Jeżeli jesteś w świeżym związku, prawdopodobnie masz jeszcze głowę pełną wszelkiego rodzaju fajnymi prezentami na prezent dla swej drugiej połówki i nawet nie możesz się zazwyczaj doczekać kolejnej okazji do świętowania.
Co jednak w wypadku gdy jesteście już kilka lat ze sobą i wiele najlepszych pomysłów masz już dawno za sobą? Sprawdź, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje!


Wasze wspólne zdjęcie


poduszki z nadrukiem
Napisał: Kolorino


Ze wspólnych fotografii zazwyczaj bardziej ucieszą się kobiety, jednakże jeśli Twój ukochany jest romantykiem, wtedy jemu także zdecydowanie spodoba się tego typu podarunek. Doskonale sprawdzą się przykładowo poduszki z nadrukiem w formie Waszego zdjęcia i jakiegoś wyznania miłości. Tego typu poduszki z nadrukiem polecamy szczególnie dla par, które na razie z jakichś względów nie mieszkają ze sobą - Twój chłopak bez wątpliwości doceni to, iż każdej nocy będzie mógł się do Ciebie przytulać.


Męskie rozrywki


Dla praktycznie każdego mężczyzny odpowiednim prezentem oczywiście będą również różnego typu męskie rozrywki - jeżeli przykładowo zabierzesz go na gokarty, bez wątpienia będzie Ci ogromnie wdzięczny. Nieźle sprawdzą się również wszelkiego typu skoki SPAdochronowe, skoki na bungee czy loty szybowcem - musisz jednakże być pewna, że Twój chłopak (polecamy solingen brzytwa) nie będzie się obawiał tego typu ekstremalnych rozrywek. Możesz również zafundować mu jazdę jakimś ciekawym samochodem po torze wyścigowym.
Lot w symulatorze czy wzięcie udziału w symulacji lotniczych, na pewno również wielce uraduje niemal każdego mężczyznę na świecie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:13:32
Tagi: zdjęcie, SPA, prezent, WC, moc