Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak mężczyzna powinien być ubrany, aby dobrze wyglądać? Na co powinien zwracać uwagę?

Każdy człowiek ma różnorodne ubrania, jakie może zakładać zależnie od okazji. Choć kobiety w tym przodują, to mężczyźni też mają coś do powiedzenia, gdyż również wielu z nich dba o to, żeby często dobrze wyglądać.


Żeby tak się stało muszą pamiętać o paru zasadach, które powodują, iż tak właśnie się stanie.


T-shirt
Napisał: GEOX


Najbardziej istotne to wiedzieć, by w swojej szafie mieć kilka idealnie dopasowanych koszul wizytowych. Są one przydatne zawsze, na różne okazje. Koszule męskie wizytowe wyglądają schludnie, oferowane są w wielu wzorach i kolorach, pasują każdemu mężczyźnie. Nawet mężczyzna, jaki nie troszczy się o to jakoś specjalnie, żeby wyglądać modnie powinien o tym nie zapominać, ponieważ koszule zapewniają urok i elegancję, sprawiają, że konkretna osoba prezentuje się rzeczywiście dobrze.


teczka


Tak samo ważny jest jednak wybór butów, jakie nie mogą być wybierane na zasadzie dowolności. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by czasem pofolgować i wybrać trampki do garnituru, lecz róbmy to, kiedy istnieje taka możliwość, na przykład idziemy na imprezę z kumplami. To też nic dziwnego, kiedy idziemy na rozmowę o pracę w branży kreatywnej, tam tego rodzaju strój nie jest niczym dziwnym. Gorzej jak staramy się o pracę w urzędzie, banku czy ogólnie firmie, gdzie dress code jest istotny.
Tam nie można sobie na takie coś pozwolić, bo zostaniemy skreśleni już na początku, a tego na pewno byśmy nie chcieli.


Miejmy więc to na uwadze i nie pozwólmy, aby przez niedobrze wybrany strój nasza okazja na pracę została stracona. To w sumie odnosi się do wielu innych obszarów życia, tak więc zawsze dobierajmy strój do zaistniałych okoliczności.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 09:47:30
Tagi: garnitur, wygląd, trampki