Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak ozdobić pokój dziecka lub nastolatka?

Pięknie udekorowany pokój jest dobrym miejscem nie jedynie dla Ciebie, ale także twoich przyjaciół na miłe spędzanie czasu.


Warto też zadbać o to, by twe dziecko czuło się komfortowo w swym pokoju.


Dlatego powinniśmy zadbać nie wyłącznie o jego schludność, lecz też odpowiednią kolorystykę, dobór dodatków, firanek, bądź też narzut. Poniżej kilka pomysłów na to w jaki sposób udekorować pokój. Najważniejszą rzeczą jest ustalenie tego, który pokój postanawiasz udekorować. W zależności od tego, czy będzie to pokój dziecka, czy wnętrze młodego człowieka, dekoracja tego wnętrza musi być różna.
fototapeta


Jeśli już wiesz jaki pokój chcesz upiększyć, warto byś obrała jakąś koncepcję. Jeśli idzie o pomieszczenie dla dziecka, wtenczas warto ażeby pomalowany był na jasne, radosne odcienie (na przykład pudrowy róż). Dzięki temu aura w pokoju twojego potomka będzie przyjazna. Warto też aby szafy stworzone były z drewna (pamiętaj, że drewno jest zawsze w modzie). Jednak nie powinny być to ogromne szafy o kolosalnych rozmiarach, lecz takiej wielkości, by twa pociecha sama mogła sięgać do szafy i wybierać sobie odzienia. W pokoiku malucha świetnie się sprawdzi fototapeta. Może ona przedstawiać dla przykładu ulubionych bohaterów z bajek. Musisz zadbać też o to, ażeby w pokoju był jak największy dostęp słońca. Na ścianach niepotrzebne są ogromne półki na książki.


Starczy jedna szafa a także biurko na książkowe zbiory jak też pomoce naukowe twojej pociechy. Warto również, ażeby w jego wnętrzu znalazł się kolorowy worek na zabawki. Parę ozdób można zawiesić na niedużych półeczkach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:13:37
Tagi: SPA, dziecka, fototapeta, wnętrz