Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak wybrać narożnik, który będzie piękny i dostosowany do każdego wnętrza, a równocześnie niezbyt kosztowny?

Zakup narożnika lub kanapy do nowego domu na pewno nie jest taką łatwą kwestią jak mogłoby się wydać na pierwszy rzut oka. Powinieneś zdecydować się na narożnik posiadający funkcję spania lub raczej na stylową kanapę, która się nie rozkłada? Zwrócić uwagę głównie na wygląd, czy lepiej skupić się na wygodzie? Kierować się głównie ceną czy raczej wydać więcej, bowiem jest to mebel na długie lata? Wątpliwości jest mnóstwo, jednakże sporo z nich rozwiewa polecany przez nas narożnik.


płytki ceramiczne
Napisał: 2 TOP
Na podstawie: http://www.flickr.com


Spanie to niezwykle istotna funkcja


Narożnik - odwieź www - London, gdyż o nim akurat mowa, ma funkcję spania. Jest to bardzo istotne i na pewno polecamy wybranie właśnie tego typu zawodnika. Nawet jeżeli rzadko gościcie gości, bez wątpienia przydarzy się taka sytuacja, że ktoś będzie pragnął u Was przenocować - wówczas tego rodzaju narożnik sprawdzi się doskonale. Wielką zaletą są wymiary części spania, bo aż 250 na 150 cm, więc dwie osoby swobodnie będą na takim narożniku mogły spać. Jednocześnie sposób rozłożenia narożnika gwarantuje, że powierzchnia spania jest właściwie całkowicie płaska, bez niewygodnych załamań jak w wypadku rozkładanych kanap.


Jakie jeszcze plusy?
Narożnik London niewątpliwie zachwyca również swoim nowoczesnym wyglądem, który doskonale sprawdza się praktycznie we wszystkich nowoczesnych Wnętrzach.


Z lewej strony znajduje się fajny podłokietnik, natomiast widoczny bok ozdobiony jest efektownym pikowaniem - taki narożnik bez wątpienia zwraca uwagę wszystkich osób. Ogromna zaletą jest także to, że producent pozwala na zmienianie barw, zatem bez większego trudu dopasujecie narożnik London także kolorystycznie do swojego wnętrza.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:11:33
Tagi: mieszkania, Wnętrza, styl, czas, osoby