Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak zaaranżować sypialnię, ażeby czuć się w takim miejscu dobrze? O czym pamiętać?

Wystrój pokoju, gdzie śpimy dobrze, by był funkcjonalny oraz komfortowy zarazem. Podczas urządzania dobrze jest o takiej rzeczy pamiętać, bo właśnie dzięki temu udać może się uzyskać doskonały rezultat.


Pokój dzienny
Napisał: TNS Sofres
Na podstawie: http://www.flickr.com


O czym trzeba wiedzieć?
Pokój sypialny to miejsce, w którym dobrze jest być w stanie odbudować swoje siły w trakcie dobrej dawki snu. Nie będziemy mogli tego uczynić bez wygodnego posłania. Kupowanie właściwego modelu to bardzo indywidualna decyzja. Głównie dlatego, iż każdy zdążył przyzwyczaić się do czegoś innego. Jedni preferują bardziej miękki rodzaj materaca, inni z kolei wolą twarde łóżko. Z tego względu też na zakup odpowiedniego materaca musimy przeznaczyć czasu tyle, ile nam potrzeba. Niektóre sklepy umożliwiają swoim klientom przetestować konkretne modele, co jest szczególnie dobrym wyborem dla niezdecydowanych. Jednak idealny sen, to również miła w dotyku, świeża pościel, dająca odpowiedni komfort. Warto mieć więcej niż jeden komplet, jeden bardziej ciepły na okres zimowy, drugi na letni czas.


Przyjemny klimat w sypialni mogą zapewnić także inne niezbędne sprzęty. Małe szafki blisko łóżka z ładną lampką, która przydatna będzie na pewno do czytania, to rzecz obowiązkowa. Pamiętajmy o rzeczach z materiału, takich jak zasłony w oknach jak również ciepły i miękki dywan - poznaj więcej - na parkiecie.


W ten sposób uda się stworzyć niesamowitą atmosferę, jaka spowoduje, że będziemy mieli ochotę w tego typu pokoju przebywać nie jedynie nocą, ale również może się to okazać doskonałym miejscem również w ciągu dnia do regeneracji sił oraz krótkiego odpoczynku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:11:31
Tagi: sklep, zakup, materac