Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jakie typy murów mogłyby zostać uwiecznione na fototapecie i które z nich są najlepsze?

Jeśli właśnie przeprowadzasz odnowienie swego mieszkania lub tylko dopiero planujesz jego rozmiar, to być może słyszałeś o tym, że wykorzystanie czerwonej cegły jest od dawna niezwykle znanym pomysłem.
Niestety może wymagać on bardzo dużo pracy oraz mógłby być stosunkowo kosztowny.


łóżka
Napisał: RAK Ceramics
Na podstawie: Max-Fliz


Jednak na szczęście istnieje pewna opcja, ponieważ możesz mieć taką ścianę już po paru godzinach pracy fachowca w cenie nie przekraczającej 500zł. W jaki sposób to jest wykonalne? Zatem jeśli niezwykle chciałbyś posiadać na pewnej ścianie stylowy mur fototapeta byłaby doskonałym rozwiązaniem. Wystarczy tylko stosownie oczyścić ścianę, dobrać konkretny wzorzec i... zwyczajnie nakleić go na którąś ze ścian. Tu warto dodać, że wcale nie muszą to być imitacje czerwonych cegieł. Zależnie od całego wyglądu Twojego salonu, być może lepiej będzie się prezentował wzorzec, jaki naśladuje dosyć duże ciemnoszare i o nierównych kształtach kamienie, między którymi znajduje się wyraźna ciemna przestrzeń. Całość prezentuje się bardzo realnie i naprawdę stylowo. Jeszcze innym wzorem może być imitacja ściany z piaskowca - w tym wypadku poszczególne kamyki są stosunkowo znaczne, lecz płaskie.


Warto jest kupić tapetę flizelinową, ponieważ gwarantuje ona niezwykle łatwy i szybki montaż, nie rozciąga się i maskuje małe pęknięcia ściany. Wykorzystane Kolory są niezmywalne i odporne na funkcjonowanie promieni słonecznych. Jeżeli natomiast wzór zauważalny na tego typu fototapecie po prostu nam się znudzi, możemy ją szybko zdemontować nawet na sucho.
Należałoby wspomnieć, że w wypadku fototapety obrazującej jakikolwiek murek, warto jest zakupić wersję 3D, gdyż to znakomicie polepszy doznania optyczne tego typu towaru.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:13:34
Tagi: mieszkania, Kolor, fototapeta, życie