Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jakiego typu narożnik nabyć do domu? O jakich sprawach pamiętać? Jakiego typu parametry są najbardziej istotne?

By w pokoju było faktycznie wygodnie niezbędny jest dobrze dopasowany narożnik, na którym możemy się zrelaksować, pooglądać film, poczytać ciekawą książkę czy po prostu sobie miło poleżeć.


Płytki Opulent Chic
Napisał: Villeroy & Boch
Na podstawie: Villeroy & Boch
Wiadomo istotne, ażeby narożnik ciekawie, estetycznie wyglądał, ale w rzeczywistości równie istotne są tego typu kwestie jak jego rozmiar czy funkcjonalność.


narożniki
Napisał: Institutnationaldhistoiredelart‎
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeżeli mamy dość dużą rodzinę, to nie wahajmy się - zakupmy duży narożnik. Producenci mają takie w swojej ofercie, oferowane są różnorakie kształty i rozmiary, więc łatwo tego typu dopasować. Żeby jednakowoż osoba mogła komfortowo wypoczywać, potrzebuje około 80 cm wolnego miejsca, więc dla 4-osobowej rodziny wymagany jest mebel o szerokości trzystu dwudziestu centymetrów szerokości. Warte uwagi są narożniki modułowe, a to z tego powodu że te meble nowoczesne bardzo łatwo przypasujemy do każdego salonu.


Co ciekawe, określone narożniki (link do strony) mogą składać się także z kilkudziesięciu modułów, a jesteśmy w stanie je łączyć i przestawiać, w jakie miejsca tylko chcemy. Takie narożniki (http://meble-bogart.pl/narozniki-c-36-31.36.html) modułowe więc do idealny pomysł do różnych mieszkań. Niezwykle ważny jest materiał, jakim obity będzie narożnik. Polecane są tkaniny, dość przytulne, o które bez trudności się zatroszczymy. Dostępne są różne faktury oraz kolory, tak więc bez problemu można odnaleźć coś dla siebie. Inny wybór to tweed, zwłaszcza pasuje we wnętrzach w stylu skandynawski.


A może skóra? Zaprowadzi we wnętrzu ponadczasową elegancję, więc jak tak planujemy urządzić mieszkanie, to jest to dobry pomysł. Należy się nad tym zastanowić oraz wybrać zdecydowanie tak, jak będzie dla nas najlepiej, pod kątem naszego gustu, lecz również szeroko pojętej funkcjonalności.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:11:38
Tagi: mieszkanie, czas, pomysł