Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Metamorfoza domu niewielkim kosztem - tak, to jest możliwe!

Jeśli znudził ci się wygląd własnego mieszkania, lecz nie masz siły przeprowadzać dużego remontu, ani też pieniędzy na wymianę umeblowania, pomóc może mały lifting wykonany z udziałem drobnych rzeczy.


zakupy online
Napisał: Jorge Franganillo
Na podstawie: http://www.flickr.com


cegły
Napisał: OakleyOriginals
Na podstawie: http://www.flickr.com
dodatki do kuchni
Napisał: Decowood
Na podstawie: Decowood
Dekoracje wnętrz - sprawdź dekoracje wnętrz bielsko - to tkaniny, obrazy i inne dekoracje ścienne, flakony, doniczki i dużo innych przedmiotów. Zmienią twoje wnętrze przy pomocy wprowadzenia nowego stylu, kolorytu. Czasem aż ciężki uwierzyć w fakt, jak kilka nowych rzeczy albo tkanin ma wpływ na wygląd wnętrza. Ma się rozumieć dekoracje wnętrz mogą stanowić duży albo mniejszy koszt, jak w przypadku innych elementów wyposażenia wnętrz ma miejsce tutaj widoczna rozbieżność cenowa. Niemniej jednak na ogół bez trudu udaje nam się trafić na rzecz w zasięgu naszych finansowych możliwości, a do tego w naszym guście. Taka odmiana może dotyczyć rzecz jasna wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu. Parę nowych obrazów albo zasłony w innym kolorze do pokoju dziennego, nowa narzuta oraz poduszki do sypialni, inne oświetlenie do łazienki.


Bardzo prosto odmienić kuchnię za pomocą dodatków. Jak wiadomo, zakup nowych mebli na ogół jest zbyt drogim wydatkiem. Jednakże wystarczy zainwestować w wybrane dodatki do kuchni i uzyskać nieco odmienny klimat od dotychczasowego. Podoba ci się styl skandynawski, prowansalski lub nowoczesny? Dzięki niewielkim przedmiotom możesz osiągnąć oczekiwany efekt. Producenci już dawno odeszli od standardowych rozwiązań. Nawet zwyczajny pojemnik na chleb lub suszarka do naczyń mogą być pięknym przedmiotem, który wspaniale wpłynie na wystrój kuchni. Standardowo dodatki do kuchni tworzą całe zestawy, które utrzymane są w danym stylu, co pomaga uzyskać pożądany efekt.


Jak widać przy pomocy artykułów dekoracyjnych mamy możliwość małym kosztem odmienić swoje wnętrze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 10:03:21
Tagi: mieszkania, styl, efekt, wyposażenia