Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Mieć wszystko na wyciągnięcie ręki to marzenie każdego z nas - ale w jaki sposób szybko i bez trudu załatwić codzienne obowiązki

Współczesny człowiek jest uzależniony od konsumpcji i właściwie wyjątki są bardzo nieliczne. Bez względu na realne potrzeby, chcemy mieć pewność, że nasze życzenia i wymagania są brane pod uwagę i w każdej chwili mogą być zaspokojone.


Niezaprzeczalnie można by rzec, iż ciągle cierpimy na brak czasu.


przedmioty
Napisał: Brent Eckley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Doba trwa za krótko, a lista służbowych zadań wydaje się nie kończyć. Gdy realizujemy prywatne, powszednie sprawy chcielibyśmy załatwić je wszystkie szybko i od ręki. Obecnie możliwe jest to w takim miejscu jak chociażby galeria. Nie ma sensu tracić siłę i czas na jeżdżenie po mieście, stanie w miejskich korkach, a co gorsza - poszukiwanie miejsca na zaparkowanie auta. Galeria to miejsce, w którym szybko i bez zbytecznej zwłoki załatwimy czekające na nas sprawy. W drodze powrotnej z pracy możemy zrobić zakupy, wstąpić na kolację, zrelaksować się w kinie, czy też spotkać się ze znajomymi w kawiarni. W związku z tym, jedna galeria wychodzi na przeciw wielorakim wymaganiom i potrzebom wielu klientów. Jeśli da się coś zrobić łatwiej, wygodniej i niewątpliwie szybciej – to dlaczego nie ułatwić sobie życia? Dziś, kiedy liczy się właściwie każda minuta odpowiedź jest jednoznaczna.


Lampa wisząca Samolot
Napisał: Praktiker
Na podstawie: Praktiker


Mówi się niejednokrotnie, że strata czasu to strata pieniędzy. Jak się okazuje, jest w tym sporo prawdy. Niemożliwością jest wydłużyć trwanie doby, lecz istnieją sposoby na skuteczne oszczędzanie czasu.


Podlegające ciągłemu progresowi aglomeracje miejskie wyciągają współczesnemu człowiekowi pomocną dłoń. Korzystajmy z nowoczesnych opcji i służmy się czekającymi na nas ułatwieniami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:11:32
Tagi: dom, moc, kupić