Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Nadchodzi zimny czas, przygotuj się i uporządkuj garderobę!

Każdy z nas chociaż dwa razy w ciągu roku dokładnie przegląda swoją garderobę. Pierwsze porządki przeprowadza się wiosną, a druga tura odbywa się wczesną jesienią. W obu przypadkach chodzi o to, by na półkach nie leżały ubrania, których i tak nie będziemy nosić, ponieważ nie są odpowiednie do pory roku.


klient
Napisał: diva
Na podstawie: diva
4 edycja konkursu Fashion Designer Awards
Napisał: Fashion Designer Awards
Na podstawie: Fashion Designer Awards


Mężczyźni w tym czasie modyfikują ułożenie na półkach bliżej kładąc dłuższe spodnie, a rybaczki odsuwając w dal szafy. Dla kobiet nierzadko stanowi to również pretekst do zakupów, bo trzeba przecież kompletować garderobę na idącą zimę zgodnie z obecnymi w tej chwili trendami. Strój kąpielowy, pareo, lekkie sukienki, czy klapki lądują teraz na dnie szafy, żeby zrobić miejsce grubym swetrom, długim sukienkom i grubym rajstopom. W przypadku obu płci takie coroczne sprzątanie garderoby może być też pretekstem do pozbycia się niektórych ubrań przez oddanie ich komuś, lub sprzedanie na garażowych wyprzedażach, czy internetowych portalach. W taki sposób, lub odwiedzając pasaże handlowe warto też kupić nowe letnie spódniczki, koszulki polo, kąpielówki, lub strój kąpielowy na przyszły sezon, ponieważ własnie w tym okresie w galeriach są największe wyprzedaże! Jasnym jest, że w listopadzie raczej myślimy o kupnie swetra, niż lekkich ubrań, lecz naprawdę takie zakupy stwarzają niepowtarzalną szansę do zaoszczędzenia paru złotych na zakupach. Z reguły trzeba jednak mocno się spieszyć, bo mnóstwo osób wprost czeka na jesienne wyprzedaże w najlepszych sieciówkach. Oczywiście o tej porze roku najistotniejsze jest odkopanie i odświeżenie zimowych kurtek i grubych szali, lecz na dnie szafy można już przecież przygotować bikini na następny sezon...


Klimat w naszym kraju zmienia się bardzo dynamicznie i nawet w połowie października można było jeszcze chodzić bez kurtek, ale zima szybciej lub później nadejdzie, więc trzeba być gotowym na jej przywitanie. Sroga, czy nie, wymaga od nas szczególnego ubioru, więc warto przygotować się wcześniej, niż w panice szukać zimowych kurtek kiedy nadejdą pierwsze mrozy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:16:17
Tagi: szorty, galeria, zakupy, garderoby, stopa