Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Ozdoby naścienne do kuchni - czyli, jak sprawić, by kuchnia nabrała osobistego charakteru?

Wbrew wszelkim pozorom przyozdabianie ścian w środku kuchni w ogóle nie jest złym pomysłem, o ile używamy do tego zadania specjalnie stworzonych dekoracji. Dlaczego? Albowiem zwykłe ozdoby naścienne pod naporem temperatury, oparów i wilgoci ma możliwość najzwyczajniej w kuchni nie wytrwać - inaczej mają się przeznaczone do tego zdania ozdoby, które to są zwykle utworzone z takiego rodzaju materiałów, by nie blakły ani się nie zniszczyły w tego typu warunkach.


mieszkanie - image
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ozdobniki na ścianę zawsze są bardzo mile widziane, o ile tylko pasują do tych rzecz, co jest w danym wnętrzu - nie w inny sposób ma się sprawa z kuchnią. Ozdoby kuchenne przybierają bardzo różne formy, kolory oraz faktury, jednak bez żadnych wątpliwości jednymi spośród najmocniej popularnych bywają obrazy. Obrazy (szerzej tu: http://www.dimlab.pl/obrazy-i-plakaty) do kuchni bywają połączeniem wszystkich trzech wymienionych przed chwilą elementów - mają możliwość posiadać przeróżne barwy i wzory, rozmiary oraz kształty, być gładkie albo chropowate. Jednak tego typu obrazy za każdym razem znajdą własne zastosowanie na terenie kuchni - szczególnie dzięki wzornictwu oraz kolorom, gdyż ich bogata różnorodność umożliwia na wybranie takiego obrazu, który to będzie przyciągał spojrzenie lub całkiem przeciwnie - był częścią ogólnego zamysłu. dobrze jest tu zaznaczyć, że obrazy kuchenne mają niewiarygodnie różne tematyki, choć większość spośród nich skupia się na pożywieniu albo napojach, takich jak chociażby nieodłączna wielu pełnoletnim osobom kawa. Ten konkretny temat posiada wręcz miliony różnych wzorów, które trafią bez wątpienia w gusta każdego miłośnika tego konkretnego wywaru.
Z drugiej zaś strony wzornictwo przeznaczone do kuchni nie musi być ściśle związane z jedzeniem oraz piciem, więc ukazało się bardzo wiele wzorów "nie konsumpcyjnych", które ma możliwość powiesić w kuchni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:07:21
Tagi: ozdoby, wzornictwo, kuchni, pomysł, element