Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Piękny dom - czyli w jaki sposób szybko i przy niewielkich nakładach finansowych ożywić przestrzeń domową

Każdy z nas może zostać projektantem we własnym domu. Niejednokrotnie jesteśmy najbardziej odpowiednim materiałem na spełnienie własnych wyobrażeń. Kto mianowicie najlepiej poznaje nas samych?


Często zanim jeszcze spróbujemy swoich sił przy urządzaniu domu, decydujemy się bez namysłu zasięgnąć rady dekoratora.
Oczywiście, zdolności architekta wnętrz bywają zwykle zadowalające. Jednakże postawmy sobie pytanie - jak ma wyglądać nasza przestrzeń i czy stworzenie jej samodzielnie nie jest możliwe? Nie ma nic cudowniejszego niż urządzenie swojego nowego, wyśnionego mieszkania od początku do końca własnymi siłami. Opcji ku temu jest mnóstwo. Współczesne katalogi prezentowane przez znane marki oraz szeroka oferta sieci handlowych w zestawieniu z naszym osobistym poczuciem stylu gwarantuje pełny sukces. Paleta barw ścian, rodzajów paneli podłogowych, różne firany oraz mniejsze dekoracje stanowią nietuzinkową mieszankę poszczególnych gustów. Ich kompilacja będzie niepowtarzalna, jeżeli pozwolimy sobie na odrobinę szaleństwa. Musimy jednak pamiętać - nie tylko elegancja, lecz również praktyczność się liczy. Biorąc pod uwagę okno o niestandardowym wymiarze, należy zainwestować w firany (ciąg dalszy tego materiału> strona) żakardowe, gdyż są one uniwersalne, a jednocześnie modne. Nie bacząc na to, czy przystroimy nimi okna w salonie czy kuchni - bez wątpienia stanowić będą ciekawą ozdobą i zagwarantują domową intymność.


Łazienka w kolorze szarym i beżowym
Napisał: Grupa Armatura
Na podstawie: Grupa Armatura


Czasem nawet nieznaczące zmiany domowej przestrzeni mogą przynieść nieoczekiwane skutki.
Nie trzeba od razu zaciągać kredytu, aby ożywić wnętrze i tchnąć w nie nowego ducha. Jedyne co musimy zrobić, to zawierzyć własnym siłom i dopuścić do głosu skrywane zdolności.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:11:36
Tagi: okna, projekt, okno, wygląd