Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Salon idealnie urządzony, to znaczy jaki? Co dobrze jest wiedzieć o dobrym wystroju?

Sporo osób przykłada dużą wagę do jak najlepszego urządzania pokoju gościnnego. Jest to miejsce dość reprezentacyjne w mieszkaniu, z tego względu też chcielibyśmy, ażeby prezentowało się doskonale.


Co musimy widzieć podczas aranżacji takiej przestrzeni?


Meble pełnią bardzo ważną funkcję, gdy chodzi o wystrój wnętrza. Z tego względu do ich wyboru trzeba podejść poważnie. Najważniejsze miejsce w takim pokoju to często sofa (www.maxliving.pl/produkt/leo-sofa/), na której nie dosyć, iż przyjmuje się zaproszone osoby, to do tego mamy w zwyczaju spędzać na niej dużo godzin. Z tej przyczyny też podczas wybierania należy wziąć pod uwagę kwestie estetycznie, lecz także komfort. Niektórzy wybiorą sporych rozmiarów i komfortowy narożnik Verso, inni natomiast będą woleć sprzęt, jaki zajmie mniejszą ilość przestrzeni. Wszystko zależy od konkretnych planów. Natomiast należy powiedzieć, iż znacznie więcej możliwości mamy, kiedy nie zależy nam na tym, aby taka kanapa była rozkładana oraz odpowiednia była do spania.


narożnik verso
Napisał: INVADO
Na podstawie: INVADO


W pokoju gościnnym dobrze jest zachować umiar. W jakim sensie? Nie warto zapełniać przestrzeni ogromną ilością przedmiotów. Najlepiej zdecydować się na mniej, ale z kolei postawić na lepszą jakość. Efekt będzie bardzo dobry. W tym miejscu dobrze sprawdzić może się nowoczesny klimat, w przypadku którego nie mamy do czynienia z przepychem, wręcz przeciwnie, ze stonowanymi barwami, prostymi formami oraz małą ilością sprzętów.
Kiedy chodzi o kolory, to właśnie lepiej prezentują się te naturalne. Zbyt wiele, mocnych kolorów może bardzo zburzyć całą wizję. Warto zdawać sobie z tego sprawę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:11:38
Tagi: dom, styl, plan