Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Ubrania używane

W dzisiejszych czasach bardzo duże sumy wydaje się na odzież. Nowe ubrania z markowych sklepów to produkty bardzo drogie. Nie każdego więc na takie produkty stać.
Niektóre osoby jedynie czasami mogą sobie pozwolić na jakąś nową rzecz, a na co dzień wybierają ubrania tańsze. Z drugiej strony nie w każdym przypadku marka wiąże się z wysoką jakością. Chętnie wybierane odzieżowe punkty o charterze sieciowym, które nadal dla wielu osób są przykładem zawyżonych cen, nie zawsze udostępniają produkty wysokiej jakości. Nierzadko jest sytuacja, że dopiero nabyta część odzieży po niedługim czasie ulega uszkodzeniu lub wręcz się rozpada. To zjawisko w jeszcze większym stopniu ma odzwierciedlenie w przypadku obuwia, które bardzo często można określić jako „jednorazowe”. A przecież to właśnie obuwie powinno być najsolidniejszym elementem odzieży. Radą na te wymienione problemy mogą być sklepy z odzieżą używaną.

Second hand
Sklepy te najczęściej nazywa się mianem lumpeksów, second handów i tak dalej. Oferowane są tam produkty damskie, męskie i dziecięce. Często są powiązane z takimi przedsiębiorstwami jak hurtownia odzieży dziecięcej używanej, a także inne takie hurtownie. Sklepy z odzieżą używaną działają licznie na terenie Polski. Ich spory rozwój można było obserwować jakiś czas temu, kiedy to się narodziły. Sklepy te oferują ubrania po niewielkich cenach przede wszystkim dlatego, że nie jest to odzież nowa Najczęściej jednak jest w bardzo dobrym stanie i niezniszczona. Ubrania takie sprowadza się z różnych lokalizacji i niejednokrotnie znajdują się tam również rzeczy markowe. Sklepy z odzieżą używaną oferują ubrania, ustalając pojedynczą cenę za oddzielną sztukę, albo prowadzą sprzedaż na wagę przy zmiennej cenie za kilogram odzieży. Prowadzą również zróżnicowany system handlu z coraz niższymi cenami po dowiezieniu nowego towaru (poznaj szczegóły).Zalety
Nabywanie odzieży w sklepach tego rodzaju ma sporo zalet. Przede wszystkim jest taniej niż w zwykłych sklepach. Ubrania w takich punktach często są niepowtarzalne i umożliwiają wyróżnienie się. Tak samo jak hurtownia odzieży dla dzieci, oferują niejednokrotnie bardzo duży wybór ubranek dziecięcych wysokiej jakości i w dobrym stanie. Ponadto w razie uszkodzenia danej części odzieży mniej żal ją wyrzucić niż w przypadku drogiego produktu firmowego -przeczytaj więcej na Scand-all.pl.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 09:55:31
Tagi: ubrania, Produkty, sklep, second hand, Lumpeks