Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W Polsce młodzi chcą urządzać swoje mieszkania gustownie - już nie chodzi wyłącznie o meble, ale także o wszystkie użytkowe sprzęty, na przykład kaloryfery

Pojawiła się moda, która powoduje, że duży procent młodych ludzi pragnie urządzić swoje mieszkanie ze smakiem. Najczęściej w tym celu wyszukują projektanta wnętrz, który pomoże im zhierarchizować ich niekiedy wykluczające się założenia, które dotyczą zarówno barw, jak i selekcji urządzeń.


Dotarła do naszego kraju moda z zachodniej Europy, która mówi, że trzeba aranżować domy bardzo gustownie lub awangardowo.


antresola
Napisał: Charles Hutchins
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzecz jasna, jest mnóstwo różnych stylów, które można mieszać. To wszystko sprawa gustu. Jeśli jednak nie podobają nam się klasyczne aranżacje i lubimy tzw. modern art, to na pewno postawimy na jakieś niestandardowe rozwiązania. Spora rewolucja ostatnio dokonała się w zakresie ogrzewania. Bo kto powiedział, że grzejniki mają znajdować się pod parapetem i mają mieć tradycyjne żeberka. Możemy kupić coś zupełnie innego. Jeżeli lubimy nietradycyjne aranżacje, to nasz kaloryfer może być główną dekoracją naszego pokoju. Może być wielokolorowy, może być zamontowany na ścianie i może (tu -kliknij) posiadać różne kształty. Może - https://www.dywanywanda.pl/31-dywany-loft - wyglądać jak współczesna aranżacja - jak rzeźba. Nikt nawet nie domyśli się, że to kaloryfer. Jeśli podobają nam się grzejniki dekoracyjne sklep, w którym je wyszukamy, pewnie znajduje się w naszym mieście.


Możemy wyszukać ich adres w sieci i po prostu do nich pójść. Mamy możliwość również przejrzeć ich stronę w sieci i jeszcze w domu wskazać te kaloryfery, które najbardziej przypadły nam do gustu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:08:20
Tagi: projekt, mieszkanie, design, kaloryfery, klucz