Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Wygląd przestrzeni domowej wpływa pomyślnie na samopoczucie, ale także na całokształt odnosów międzyludzkich

Mieszkać powinniśmy nie tylko komfortowo, ale i z nutą szaleństwa. Warto zwrócić uwagę, żeby każdy zakupiony drobiazg i mebel nie tylko spełniał własną funkcję, ale też cieszył nasze oczy.


Design przestrzeni życiowej jest uzależniony od licznych szczegółów. Z jednej strony zależy przede wszystkim od prywatnych upodobań oraz gustu właściciela, ale z drugiej - stanowi lustrzane odbicie reklam, ofert handlowych tudzież trendów, jakie są prezentowane w danym roku. Jeżeli własne cztery kąty będą skomponowane w harmonii z naszym światopoglądem, wtedy z pewnością codzienne przebywanie w nim dostarczy radość oraz poczucie spełnienia. Gdy radośni kierujemy się do pracy, wtedy wszelakie obowiązki zdają się być łatwe i nie stanowią ciężaru. Oprócz tego, rodzaj wnętrza jest w stanie dużo powiedzieć o naturze właściciela. Nie ma właściwie dwóch identycznych osób - pod względem gustu. Nawet w małżeństwie dochodzi do sporów, a później koniecznych kompromisów, gdy rozpoczynają się domowe remonty oraz rozmowy o finalnym wyglądzie wnętrza. Czasami rozjemcą okazuje się być projektant wnętrz. Jednak jego zaangażowanie powinno mieć pewne granice.


stylowe meble
Napisał: Bosc d'Anjou
Na podstawie: http://www.flickr.com


nad morzem
Napisał: Florent LANNOY
Na podstawie: http://www.flickr.com
dom - zima
Napisał: Baumit
Na podstawie: Baumit


Nie przesadził ten, kto powiedział - pokaż mi swoje mieszkanie, a zgadnę z kim mam do czynienia.


Uczucia, jakie inwestujemy w zaprojektowanie własnej przestrzeni życiowej są naszym lustrzanym odbiciem. Nie pozwólmy więc narzucić sobie woli projektanta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:16:17
Tagi: komfort, remonty, projektant, pracy