Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Wygodnie i z pomysłem, czyli w jaki sposób urządzić małe mieszkanie

Łatwo jest wcielić się w designera wnętrz, gdy urządzamy sporych rozmiarów mieszkanie. Realny problem pojawia się na niewielkim metrażu. Aczkolwiek, co ciekawe, chociażby najmniejszą przestrzeń da się urządzić schludnie, nowocześnie, a dodatkowo - w pełni funkcyjnie.


ekspert
Napisał: Bydgoskie Meble
Na podstawie: Bydgoskie Meble
Każdy z nas śni o wielkiej przestrzeni, którą da się zapełnić zgodnie z własną wizją. Jednak, przeważnie brakuje nam metrażu. Nie ma się co załamywać. Obecni designerzy zatroszczyli się także o tego rodzaju konsumentów. Narożnik Amber jest tego najodpowiedniejszym świadectwem. Zamiast zostawiać pusty kąt, da się go pomysłowo zapełnić. Sprawdźmy do czego będzie służyła dana przestrzeń i dokonajmy mądrego wyboru. Jeżeli musimy połączyć pokój dzienny z miejscem dla gości, to z pewnością narożnik Amber będzie perfekcyjnym wyjściem z sytuacji. Więcej przestrzeni zapewni nieograniczony przepływ energii, a co za tym idzie - zagwarantuje wszechobecne poczucie relaksu i spokoju. Jak się okazuje nawet najmniejsze mieszkanie może skutecznie spełniać swoje funkcje, i nie musi być zagracone sprzętem, pod warunkiem, że zostało właściwie przemyślane.


Niewątpliwa prawda kryje się w zdaniu, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.


Wie o tym każdy, kto miał styczność z dekorowaniem wnętrza. Jak mówią amatorzy designu - mimo nieograniczonej zdawałoby się dostępności mebli, powodzenie tkwi w niuansach oraz mądrym rozplanowaniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 09:47:51
Tagi: części, klientów, przestrzeń