Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Zastanawialiście się kiedyś, które pomieszczenie w mieszkaniu jest najbardziej lubiane przez panie

Nie, nie kochani mężczyźni, WCale nie okazuje się nim to kuchnia. Salon ?- Też nie. Najpewniej i Was to nieco zdziwi, ale tym pomieszczeniem jest łazienka.


Zastanówcie się drodzy panowie, z jakich powodów Wasze partnerki tak ochoczo pragną wybierać meble łazienkowe takie jakie im pasują nie patrząc na Wasze opinie.
Osobiście chcą dobierać lustra i dywaniki, a nawet ręczniki? Czy ta uporczywość Was nie zastanawia? To dokładnie z tej przyczyny, że właśnie w tym pomieszczeniu tworzą własny azyl. Świece - idź do serwisu - zapachowe, pachnący płyn do kąpieli, mięciuteńki ręczniczek. Wy drodzy panowie zapewne nie bardzo wiecie ile takich skarbów skrywają klasyczne meble łazienkowe. Z pewnością, jeśli kiedyś dokładnie przejrzycie wszystkie szafki, znajdziecie wiele akcesoriów, czasami nawet nie będziecie mieli zielonego pojęcia do czego służą. Sól do kąpieli, płyny, maseczki do twarzy, kremy, balsamy do ciała. To z tej przyczyny za każdym razem kobiety starają się dobierać meble łazienkowe (hiperłącze), takie, które pomieszczą wszystkie te skarby. To dlatego łazienka bywa najbardziej lubianym przez nas miejscem. Jedynie tam mamy możliwość wśród pachnących kosmetyków zadbać o własne włosy, paznokcie, cerę. To najwSPAnialszy relaks dla każdej jednej z nas. Jeśli zatem upieramy się na wybrane meble łazienkowe - nie dyskutujcie z nami.


Dekoracje i akcesoria designerskie do domu
Napisał: Calvado.pl i Myin.pl
Na podstawie: Calvado.pl i Myin.pl


Kobiety po całym meczącym i stresującym dniu uwielbiają długie kąpiele w pachnącej pianie.
To zapewnia im bardzo duży relaks, ponadto to dokładnie dzięki takim zabiegom wyglądamy tak pięknie. Nie zabierajcie nam tej przyjemności i nie ingerujcie w umeblowanie łazienki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:13:32
Tagi: meble, SPA, WC, umeblowanie