Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Co to okazują się być konstrukcje ze szkła oraz w jakim miejscu mogłyby posiadać swoje wykorzystanie?

Czy przypominasz sobie o których budynkach wspominał nasz znanyny autor Stanisław Żeromski? W powieści pod tytułem "Przedwiośnie" wydanej w 1925 r. wspomniał przygotowywanie domów przy wykorzystaniu takiego surowca jak szklana płyta.
Jego wykonane ze szkła domy posiadały być wizytówką polskich miast już sto wiosen temu.


Było na nie wszakże nieco za WCześnie. Obecnie jednak nikogo nie zdumiewa drapacz chmur odbijający od siebie promyków słonecznych. Takowe budynki to dzisiaj codzienność. Jeżeli interesują Ciebie takie konstrukcje szklane Wrocław jest grodem, w jakim mógłbyś je obejrzeć. Przykładowo: czy wiesz, iż w stolicy Dolnego Śląska znajduje się najwyższy budynek w Polsce? Czy pamiętasz, jak on się prezentuje? Nie jest naturalnie całkowicie wytworzony ze szkła, posiada jednak bardzo wiele tego typu elementów. Dość powiedzieć, że do przeszklenia fasad użyto 70 tys. metrów kwadratowych szkła.


relaks na tarasie
Napisał: Juan de Dios Santander Vela
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeżeli ciekawią Cię z kolei o wiele drobniejsze konstrukcje szklane Wrocław to także miasto, w którym wytwarzane okazują się być wszelkie akwaria czy zbiorniki na H2O. Takie obszerne terraria znajdują swe zastosowanie w ogródkach botanicznych. To znakomity sposób na prezentację różnych tropikalnych ryb czy też pająków.
Oczywiście takowe pojemniki mogą kupować również osoby indywidualne, jakie mając zezwolenie na posiadanie tropikalnych zwierząt, pragną na swoim obszarze mieć np. prywatne zoo. Nie można by również zapomnieć o różnych placówkach naukowych, w których również czasem wykorzystuje się różne szklane pojemniki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:35:08
Tagi: ogród, wygląd, WC, budynki