Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Czym jest odświeżacz elektryczny, w jakim miejscu go można nabyć i co on tak naprawdę daje?

Wszyscy uwielbiają kiedy w ich domu ładnie pachnie. Nie chodzi tutaj tylko o zapachy dobiegające z kuchni, ale również z toalety czy też salonu. W obecnych dniach jest już bardzo dużo przedmiotów, jakie nam w niniejszym mogą pomóc.


I nie posiadamy tutaj wyłącznie na myśli odświeżaczy otoczenia kupionych w supermarkecie.


Jeżeli pragniemy, aby odwiedzający nas ludzie byli dłużej niż wyłącznie krótką chwilkę, zadbajmy o to, ażeby w mieszkaniu było nie wyłącznie czysto, ale także by ładnie pachniało. Mógłby nam w tym dopomóc właściwy odświeżacz elektryczny (sprawdź tutaj). Jednak jak dobrać ten najlepszy? Taki odświeżacz wymaga podłączenia do gniazdka. Powoli uwalnia on zapach i dzięki temu w pomieszczeniu zawsze pięknie pachnie. Odświeżacz taki sprawdzi się głównie w toalecie skutecznie neutralizując wszystkie nieładne zapachy. Atutem takiego odświeżacza jest to, że intensywność zapachu możemy ustawiać w zależności od konkretnych potrzeb. W czasie jego stosowania należałoby pamiętać, żeby w każdym wypadku był on w pozycji wertykalnej, ponieważ w inny sposób może dojść do wycieknięcia mieszanki zapachowej.


żyrandol
Napisał: Faruk Ateş
Na podstawie: http://www.flickr.com


Gdy posiadamy w lokalu kogokolwiek palącego tytoń, wtedy odświeżacz elektryczny niezwykle nam pomoże w neutralizowaniu odoru dymu tytoniowego. Nie zawsze starczy uchylić drzwi na balkon.
Kiedy jest mroźnie taka technika nie do końca się sprawdzi, więc odświeżacz okaże się być tu doskonałym nabytkiem, zwłaszcza, iż funkcjonuje specjalny zapach, jaki niweluje akurat odór dymu tytoniowego. Można by wybrać takowy odświeżacz, który co 45 min. uwalnia inny aromat. To jest niezwykle ciekawe rozwiązanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:24:20
Tagi: dom, zapachy, drzwi, toalety, interes