Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Dekoracja domu nigdy nie należy do rzeczy prostych - czasami pragniemy nazbyt dużo lub po prostu wcale nie wiemy, czego chcemy

Jeśli nie mamy instynktu artystycznego, to urządzanie przykładowo kuchni może okazać się znacznym wyzwaniem. Na początku każdy myśli, że to dosyć łatwe, ponieważ należy kupić szafki i dobrać do nich płytki.


Jednak z biegiem czasu jest trudniej.
obrazy do kuchni
Napisał: Home&Home
Na podstawie: Home&Home


Po nabyciu szafek i wykafelkowaniu całego pomieszczenia często okazuje się, że to dopiero początek listy. Najcięższe zadanie czeka nas przy doborze dodatków. Chodzi na przykład o stół z krzesłami czy obrazy do kuchni. Jeżeli pragniemy, by wszystko prawidłowo ze sobą współgrało, to możemy poprosić o poradę designera. Po przeprowadzeniu rozeznania z nami na temat naszych ukochanych odcieni oraz tego, jaka kuchnia wydaje się być naszym marzeniem, zaprezentuje nam kilka projektów. Jeśli jednak chcemy sami zająć się urządzeniem kuchni, to powinniśmy pamiętać o podstawowej zasadzie, która mówi, że im mniej tym lepiej. Musimy więc skupić się na zaledwie kilku akcesoriach w jednym, ulubionym odcieniu. Rewelacyjnym dodatkiem są też wspomniane wyżej obrazy do kuchni. Zazwyczaj ich tematyka kręci się wokół jedzenia. Mamy możliwość więc powiesić przykładowo obraz - (kliknij www.twoje-fototapety.pl/obrazy-na-szkle/60041-Architektura.html), na którym widnieć będą ręcznie malowane donice ze świeżymi ziołami albo półmiski pełne dorodnych owoców.


Mamy prawo wybrać również tematykę podróżniczo-romantyczną i kupić obraz z cudownej Toskanii lub urzekającej Wenecji. Wybór wydaje się być ogromny i rzecz jasna zależy od naszych upodobań. Pamiętajmy tylko o tym, aby wszystko ze sobą współgrało.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:35:08
Tagi: urządzenie, płytki, szafki, dekorator, kupić