Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Dywan - a więc, element wystroju, który to może kosztować od kilkunastu złotówek, po powyżej stówki tysięcy

Na pewno już od najmłodszych latek pamiętasz zabawy na podłodze, wylegiwanie się na niej, czy nawet SPAnie po "ciężkim" dzionku pełniutkim śmiechu. Oczywiście zawsze byliśmy nadzorowani poprzez rodziców, którzy to - bądźmy szczerzy - nigdy nie pozwoliliby naszym osobom tyle na niej przesiadywać, gdyby była "goła", bez żadnej osłony przeciwko ciągnącym od samej podłogi zimnem.


Z tego konkretnego powodu dobrze wiemy, co to jest dywan - jednakże dopiero będąc osobą dorosłą zdajemy sobie sprawę, iż ów kawałeczek materiału, który tak leciutko traktujemy, może okazać się kopalnią pieniędzy...
łazienka
Napisał: Madix
Na podstawie: Madix


dywany
Napisał: Classen


Jak można zauważyć po samym tytuliku naszego tekstu, pisany dzisiaj temat obejmuje dywany (zobacz Dywany sklep), oraz fakt, ile takowe mogą kosztować. Wbrew pozorom dywanik, który wygląda na stary i zakurzony - najczęściej przekazywany wewnątrz rodzinie - po bardzo dokładnym obejrzeniu ma możliwość okazać się jak już napomknęliśmy "kopalnią pieniędzy". Z jakiego powodu? Otóż historia dywanów osiąga sporo, wiele latek wstecz - od stówek, jeśli nie nawet i tysiaków lat, dywany - przejdź do strony - były oraz bywają wytwarzane w sposób ręczny, albo też wewnątrz obecnych czasach w sposób maszynowy. Ten zaczynający przypadek, jak prosto się zorientować, jest w obecnych czasach o wiele droższy - z tego powodu dokładnie te starsze dywany - których nie istnieje tak naprawdę wiele o tym samiutkim wzorki - maja własną cenę, która to może sięgać nawet kilku setek tysięcy no i to nie wyłącznie w naszym typowo polskim nominale.


Jeżeli jednakże chodzi o dywany pochodzące z wytwórni "taśmowej", to bywają one o wiele tańsze - często istnieje możliwość na nie trafić w wielu promocjach, które zaniżają ich kwotę do kilku złotówek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:35:07
Tagi: materiał, SPA, wygląd