Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Idealny sposób na wykreowanie oryginalnego wyglądu różnych wnętrz

Osoby, które zajmują się budową nowych domów chcą, aby wnętrza poszczególnych pomieszczeń były bardzo gustownie urządzone. Pomagają w tym wezgłowia pikowane oraz obicia pikowane czy ławeczki chesterfield. Takiego typu elementy aranżacyjne łóżek sypialnych i meble wchodzące w skład salonów gościnnych są czasami umieszczane także w drogich pokojach hotelowych, z kolei obicia pikowane mogą być zamieszczane także przy barach, dzięki czemu z miejsca rzucają się w oczy po wejściu do danego lokalu.
Wezgłowia pikowane, umieszczane na łóżkach sypialnych nie tylko ładnie wyglądają, ale również są w praktyce komfortowe i wpływają na jakość nocnego wypoczynku . Mogą być zatem polecane osobom, które mają na co dzień problemy z kręgosłupem i stąd też


muszą spać w wygodniejszej, a jednocześnie niezmiennej pozycji. Sam wygląd tego rodzaju wezgłowi spowoduje, że nikomu nie przyjdzie do głowy, iż zostały one umieszczone na łóżku z uwagi na kwestie zdrowotne, tylko będzie się zwracało uwagę po prostu na ich wygląd.


Także obicia pikowane mogą okazać się interesującym elementem ozdobnym, jaki można zastosować w rozmaitego typu wnętrzach. Stąd też ich barwy można dobrać do kolorystyki całego pomieszczenia i sprawić, że nadadzą one całemu pokojowi wyraźnego charakteru. Z tego względu najlepiej byłoby zdecydować się na zakupienie i realizację obić pikowych już w trakcie wprowadzania się do nowo postawionego domu. W ten sposób będzie można do poszczególnych pokoi dobrać jeszcze dywany i oraz obrazy na ścianę, czy rozmaite akcesoria tworzące jedną całość.


wezgłowia pikowane
Napisał: Herry Lawford
Na podstawie: http://www.flickr.com


We wszystkich pomieszczeniach mogą być również ustawiane ławeczki chesterfield wezglowia.pl/produkty/laweczki.html . Posiadają one kolorowe obicia i są wykonywane w najróżniejszych wielkościach. Można na nich komfortowo usiąść, a nawet położyć się i oczywiście szkoda będzie na nich kłaść jakieś rzeczy czy sprzęty. Tego typu ławeczki w praktyce mogą sprawdzić się w kuchniach i salonach gościnnych.
Bardzo gustownie będą prezentować się przy kominkach zlokalizowanych w salonach oraz przy małym barku znajdującym się w nowoczesnej kuchni. Równocześnie, ze względu na swój szczególny wygląd i sposób przygotowania z pewnością będą wymagać szczególnej pielęgnacji i delikatnego traktowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:26:28
Tagi: wygląd, budowa, wnętrz, charakter