Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak urządzić przytulną sypialnię?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak zaaranżować przytulną sypialnię.


Każdy, kto chociaż raz aranżował wnętrza, wie, iż efekt końcowy zależy nie wyłącznie od wyboru mebli, lecz też od dodatków, odcienia ścian, właściwego oświetlenia a także ozdób.
beton


Chociaż dla wielu aranżowanie sypialni zdaje się zadaniem banalnym, w praktyce okazuje się, iż może ono spowodować wiele kłopotów. Szczególnie że sypialnia odgrywa wyjątkową rolę w każdym domu. To właśnie tam odpoczywamy po ciężkim dniu i regenerujemy siły. Dlatego też warto zatroszczyć się, by sypialnia była nie tylko stylowa, lecz również klimatyczna oraz nastrojowa!


tanie łóżka do sypialni
Napisał: Pete
Na podstawie: http://www.flickr.com


Lampy ogrodowe
Napisał: garryknight
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/


Alkowa to bez wątpienia nadzwyczaj ważne miejsce w każdym domku. To właśnie tam śpimy, relaksujemy się jak też >> sprawdź ofertę gromadzimy siły na następny dzień. Nadzwyczaj ważne jest stosowne dobranie kolorystyki pomieszczenia. Nie każda barwa wpływa jednakowo na nasze samopoczucie, dlatego też aranżując sypialnię, warto wybrać te barwy, które nas uspokajają. Stąd też odcieniem, jaki idealnie sprawdzi się w sypialni jest niebieski. Błękit nie jedynie koi zmysły, lecz także powoduje, iż mamy lepsze samopoczucie. Wybierz tanie łóżka do sypialni. Jednak nie wystarczy wyekwipować jej w nieodzowne meble jak też akcesoria, by móc cieszyć się nastrojową sypialnią. Nie mniej istotną rolę grają dekoracje i dodatki. To właśnie one tworzą wyjątkowy nastrój a także niezwykłą atmosferę w sypialni. Stąd też świetnym pomysłem będzie kupno zegara na ścianę, dywanu bądź dekoracyjnej poduszeczki.
W końcu alkowa to nie wyłącznie miejsce do spania, ale także do relaksu. Od tego, czy rano wstaniemy wypoczęci, zależy nasz humor i samopoczucie w przeciągu dnia. Stąd warto przemyśleć aranżację alkowy, aby była wyjątkowa oraz klimatyczna!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:34:00
Tagi: kolory, styl, wnętrz, łóżka