Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak zakupić pierścień na zaręczyny?

Dla wielu mężczyzn chwila oświadczyn oraz wszelkie przygotowania do nich wiążą się z jakąś dawką stresu oraz niepewności.


Jak to uczynić? Co oznajmić? I jaki wybrać pierścionek? Przeważnie kupuje się pierścionek złoty, dlatego że nieskazitelność tego kruszcu odpowiada poniekąd wadze sytuacji.
bransoletki
Napisał: Olga Kruglova
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dodatkowo złoto jest trwałe, dzięki czemu jest szansa, iż pierścionek (przetestuj pierścionki z bursztynem srebrne- przejdź po tym linku) będzie w niezmienionym stanie upiększał dłoń oblubienicy przez cały okres narzeczeństwa. Wybór odcienia złota to już rzecz smaku, najlepiej będzie ostrożnie wypytać o to partnerkę albo przyjrzeć się, jakiego rodzaju precjoza nosi. Klasyczny oraz znany nam z amerykańskich filmów pierścionek zaręczynowy jest to delikatny złoty pierścionek (https://e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne-464.html) z brylantem. Jednak nie każdy wybierze klasykę a także nie każdego stać na pierścionek z brylantem. Proponuję wziąć pod uwagę własne możliwości finansowe i fakt, czy ukochana przywiązuje ogromną wagę do tego, by w jej zaręczynowym pierścionku był brylant. Gdy finanse nie pozwalają, drogie kamienie mogą zastąpić dla przykładu cyrkonie. Możemy też wybrać całkowicie inny kamień: szafir albo nawet rubin. Być może oblubienica uwielbia szczególnie jakiś z owych kamieni albo zwyczajnie w czasie wyboru wpadnie Wam w oko pierścionek z szafirowym kamyczkiem i już będziecie wiedzieć, że to właśnie ten.


Na pewno każdemu facetowi zależy, ażeby wybrany pierścień trafił w gust oblubienicy, tak, aby nosiła go z przyjemnością.
Przyjrzyjcie się jej biżuterii, zwłaszcza pierścionkom, jeśli je nosi. Czy preferuje skromną biżuterię, czy wręcz przeciwnie, rzucającą się w oczy? Pierścionek zaręczynowy możemy nabyć w tradycyjnym sklepie albo zakupić pierścionki sklep internetowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:35:06
Tagi: oczy, złoto, czas, dziewczyna, zakup