Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jaka powinna być hurtownia? Co powinna oferować i jakie mieć podejście do kontrahentów?

Trudno sobie wyobrazić standardowy handel bez wystarczająco zaopatrzonych hurtowni. To miejsce, gdzie sprzedawcy mogą się zaopatrywać, a później zapewniać klientom różne produkty.
Najlepsza hurtownia to tego typu jaka jest odpowiednio zaopatrzona, jest blisko, a ponadto często ma ciekawe promocje. Wydaje się, że tak głównie funkcjonują duże sieci hurtowni, lecz to nie zawsze prawda, ponieważ wszystko zależy od tego, jakiego typu taktykę sprzedażową się przybierze. Jak będzie przemyślana, to i hurtownik zarobi a i sprzedawcy da godnie żyć.


ubrania - malowidło
Napisał: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com


To wydawać się może truizmem, lecz na pewno, jak pragniemy godnie żyć warto innych szanować i ich nie oszukiwać. O tym powinien wiedzieć każdy z hurtowników, lecz również sprzedawca, który obsługuje swoich klientów. Takie coś zapewnia same korzyści, gdyż człowiek, który szanuje klientów wygrywa podwójnie - stali klienci będą powracać, a i nowi będą się pojawiać.


Najbardziej konkurencyjne hurtownie wiedzą to bardzo dobrze rozpieszczając swoich klientów licznymi promocjami, które powinny przebić ofertę konkurencji. Niestety, nie w każdej sytuacji jest to możliwe, zwłaszcza jak weźmiemy pod uwagę promocję, które są w stanie zagwarantować wielkie sieci hurtowni. Nic jednak straconego, bo nie każdy ze sprzedawców ma czas jak i ochotę, by każdorazowo wybierać większy sklep, aby się zaopatrzyć.
Jeżeli ma mniejsze zakupy a także zdaje sobie sprawę, że ma pewną hurtownie w sąsiedztwie, to można być pewnym, że wybierze taką z bardziej skromna ofertą, lecz za to pewną, godną zaufania. To dzięki temu jest zgodne współdziałanie między sprzedawcą a hurtownikiem, na czym zawsze mogą zyskać obie strony.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:14:25
Tagi: promocje, zakup, klienci