Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jaką szafę najlepiej wybrać, żeby spełniała swoje zadania w sypialni? Krótki kurs

Jeśli poszukujesz akurat szafy do swego nowego domu, na pewno dobrze trafiłeś - poradzimy Ci dzisiaj, jak wybrać szafę idealną.


Nie jest to w ogóle zadanie łatwe, zatem musisz być nam wdzięczny, iż zrobiliśmy część roboty za Ciebie i sprawdziliśmy, co na rynku jest szczególnie godnego uwagi.
Szafa musi być pojemna, lecz nieduża


To w zasadzie podstawowa zasada dotycząca wybierania szafy do sypialni - jeśli nie chcesz zająć zbyt wielkiej ilości przestrzeni w sypialni, na pewno najlepsza będzie szafa 150 cm. Zwykle sypialnie w blokach nie są zbyt duże i mierzą koło piętnastu metrów kwadratowych, zatem zajmowanie dodatkowej przestrzeni szafą raczej nie jest zbyt rozsądne. Dlatego właśnie musisz zwrócić głównie uwagę na to, jak pojemna jest szafa i w jaki konkretnie sposób rozwiązano przechowywanie wewnątrz niej ubrań. System półek czy wieszaków jest zdecydowanie jedną z najbardziej ważnych rzeczy.


paleta kolorów
Napisał: Sigma Coatings
Na podstawie: www.sigmacoatings.com.pl


Co jeszcze powinna mieć szafa perfekcyjna?


Szafa - sprawdź przykłady - w sypialni zwykle ma także jedne z drzwi przeszklone. Jest to doskonałe rozwiązanie, które głównie pozwala oszczędzić miejsce, które w innym przypadku musiałbyś poświęcić na montaż dodatkowego lustra, a równocześnie pozwala powiększyć optycznie sypialnię. Jest to znakomite rozwiązanie zwłaszcza do niewielkich sypialni - na szczęście dzisiaj praktycznie każda szafa (www.mebledomino.bielsko.pl/szafy) 150 cm ma zamontowane jedne z drzwi przeszklone.


Na omówione wyżej rzeczy powinieneś przede wszystkim zwracać uwagę przy wyborze szafy.


Jeżeli jakaś Ci się spodoba, pamiętaj, iż w większości wypadków możesz zamówić ją w różnych wersjach kolorystycznych, zatem niewątpliwie będzie pasować do wnętrza.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:14:27
Tagi: pokój, oczy, pracy, przestrzeń