Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jakie są typy bram i w jakim miejscu takowe bramy mogą być instalowane?

Od bardzo dawnych dziejów duże furtki stanowiły wejście do grodów czy też zamków. Okazały się one np. budowane w postaci mostów zwodzonych, jakie z upływem czasu zamieniono na bardziej nam znajome wrota.


Obecnie na ogół nie są to wszakże bramy do budynku mieszkalnego, lecz nie znaczy to, że bramy nie są w powszechnym użyciu.


Liebherr – jakość, design, innowacja
Napisał: Liebherr
Na podstawie: Liebherr


naklejka na ścianę
Napisał: Poster Boy
Na podstawie: http://www.flickr.com


Bezpośrednio przeciwnie, raczej dowolna persona, która zamieszkuje w swoim mieszkaniu, posiada również zamykany w taki sposób garaż. Poza tym tego rodzaju zamknięcia stosowane są także w razie różnych budynków gospodarczych albo rolniczych. Najpopularniejsze wszakże są wejścia garażowe, jakie, co jest niezwykle wygodne, mogą być otwierane zdalnie, za pomocą pilota. Wariant otwierania tych bram jest bardzo różnorodny. W rzeczywistości wybiera się po prostu takowe, które najwłaściwiej nadają się do takiej sytuacji. Potrafią to być np. furtki do nieruchomości czy do hali. W zależności od zastosowania oraz wyboru posiadacza, mogłyby to być wejścia przesuwne, segmentowe albo standardowe, ze skrzydłami otwieranymi na boki.


fotogram - mieszkanie
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jako iż podstawową funkcją dowolnej bramy - kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy - jest ochrona pewnej posiadłości, ich producenci przykładają niezwykle ogromną wagę na ich staranność wykonania, co przejawia się w wysokiej jakości wykorzystanych do ich budowy surowców. Powoduje to, że ewentualni włamywacze mają nie lada kłopot z nieuprawnionym dostępem na należącą do nas posiadłość.
Jak łatwo się więc domyślić, takowe bramy to przed nimi pierwsza linia obrony. Przeto także wielokrotnie wyposaża się bramy w solidne zamki oraz rygle. Stanowi to pomocnicze zabezpieczenie antywłamaniowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:35:03
Tagi: czas, przemysł, problem, sposób, materiałów