Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jakiego typu biżuteria pasuje do dzisiejszego mężczyzny?

Asortyment biżuterii jest to niesłychanie pojemne określenie, które w pierwszej kolejności łączy nam się ze rzeczywistością damskich stylizacji.


Współczesny świat bardzo stara się likwidować jednak te twarde podziały między tym co wolno obydwu płciom i co „przystoi” w świecie ich mody.


Efektem tego są kolejne sezonowe kolekcje dla mężczyzn, jakie mają coraz to sporzej elementów (zwłaszcza dodatków) wspólnych z tym, co proponuje się paniom. Zasada ta tyczy się również biżuterii, na co wskazują najbardziej znamienici projektanci mody. Projektanci mody stają na głowie by zapewnić nam satysfakcję a także wzornictwo, które będzie w stanie zaakcentować naszą niepowtarzalność oraz płeć, więc czemu nie skorzystać z tej sposobności, zwłaszcza jeżeli na co dzień preferujemy styl oficjalny, czy też obracamy się w kręgach biznesowych? Nie bądźmy niepotrzebnie purystami męskiej mody!


jazda na rowerze
Napisał: Blaye Cotes de Bordeaux
Na podstawie: http://www.flickr.com


Biżuteria męska musi być za każdym razem prosta. Efekt, jaki pragniemy uzyskać to klasa, nie zaś kicz, stąd warto zastanowić się również nad sposobem noszenia bransolety. Zgodnie ze wskazówkami, jakie daje nam świat mody, istnieją dwa warianty ich noszenia: na tej samej ręce co zegarek bądź na przeciwnej ręce do tej, na której dany facet nosi swój zegarek. Należy też zatroszczyć się o wybór stosownych materiałów.
Kiepską decyzją będzie przykładowo wybór bransoletki z fragmentami pozłacanymi, albowiem zużycie owej wierzchniej warstwy następuje tutaj niesłychanie prędko, natomiast czerniejące złoto nie prezentuje się nazbyt elegancko. Bardziej odpowiedzialną opcją jest zaufanie szlachetnej stali, miedzi a także cielęcej skórze. Na pewno zawsze modny będzie klasyczny męski łańcuszek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:35:06
Tagi: projekt, mężczyzna, materiał, biznes