Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Każdy pragnie mieszkać w przyjemnych wnętrzach, ponieważ dom to nasza przystań, w której relaksujemy się oraz dobrze się zachowujemy

Kiedy wyposażamy swe nowe mieszkanie lub robimy remont, najczęściej całą swą uwagę ogniskujemy na kuchni oraz salonie. Pragniemy, żeby te dwa pokoje prezentowały się nieskazitelnie.


Salon jest wszakże pokojem, w którym przyjmujemy gości i wobec tego pragniemy, aby prezentował się wyjątkowo.
Dwójka bawiących się dzieci
Napisał: Chelssie L. Ivanova
Na podstawie: http://www.flickr.com


Tynk Dekoracyjny Cameleo Efekt Betonu
Napisał: Cameleo
Na podstawie: Cameleo


Rzecz w tym, by przyjaciele byli nim zachwyceni, ale również byśmy my czuli się tam znakomicie, kiedy po pracy będziemy relaksować się - czytać książkę czy pić herbatę. Kuchnia jest z kolei ważna dla każdej pani domu, szczególnie jeśli uwielbia pichcić. Musi być przede wszystkim funkcjonalna oraz dobrze zaplanowana. A co z łazienką? Większość ludzi traktuje ją byle jak, mówiąc, że wystarczy zainstalować tam wannę i umywalkę i to koniec pracy. Nic bardziej mylnego. Dobry projekt łazienki jest w stanie spowodować, że pomieszczenie to stanie się azylem naszego domu i że z przyjemnością będziemy spędzać w niej długie godziny na relaksacyjnym moczeniu się w wannie. Zazwyczaj łazienki w naszych blokach są niewielkie, ale dobrze przemyślany projekt pozwoli nam wyczarować w niej cuda. Możemy optycznie powiększyć to pomieszczenie na przykład wieszając na jednej ze ścian obraz tematycznie powiązany z morzem lub jeziorem.
Molo, które wychodzi daleko w fale dostarczy wyczekiwanego poczucia przestrzeni. Z tego powodu obrazy do łazienki wydają się być szalenie istotne. Należycie dobrane obrazy całkowicie zmienią wygląd naszego pomieszczenia oraz dodadzą mu szyku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:35:08
Tagi: dom, mieszkania, mieszkanie, oczy, przestrzeń