Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Kuchnia to najistotniejsze pomieszczenie w niejednym mieszkaniu - to centrum domowego ciepła

Od czasów naszych babć najczęściej w polskich rodzinach jest tak, że kuchnia tętniła życiem. To tam wszyscy spotykali się na wspólne posiłki. To tam sąsiadki, które wpadły na popołudniowe ploteczki, siedzą razem pijąc kawę i delektując się domowymi wypiekami.


To tam nasze przedszkolaki bawiły się i potem odrabiały lekcje pod uważnym okiem matki, która w tym samym czasie krzątała się oraz pichciła obiad.


apartamenty
Napisał: Phillip Pessar
Na podstawie: http://www.flickr.com


zabudowa kuchni
Napisał: Le Pukka concept store
Na podstawie: Le Pukka concept store
kuchnia to ośrodek domu. Dlatego warto przyłożyć się do tego, aby była wygodna. Nawet wąską kuchnię możemy ustawić tak, że całość perfekcyjnie się pomieści, a my będziemy się czuć tam komfortowo. To kłamstwo, że niewielkie kuchnie nie mogą być przestrzenne. Mogą, tylko musimy je należycie umeblować. Zatem potrzebna będzie nam zabudowa kuchni, tak by zagospodarować każdy możliwy metr. To ważne, żeby nie marnować miejsca, ale także, żeby nie zastawiać pomieszczenia do ostatniego milimetra, gdyż wtedy będziemy się czuć tam przytłoczeni. Nasz designer powinien poradzić nam gdzie powinny być umieszczone takie artykuły gospodarstwa domowego jak zmywarka czy kuchenka oraz gdzie postawić zlewozmywak, aby wszystko współgrało idealnie i byśmy my miały przestrzeń do krojenia i przygotowywania dań. Zatem urządzanie kuchni nie wydaje się być w ogóle taką łatwą sprawą. Powinnyśmy podumać o wielu czynnikach.


Dlatego należy skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, która naszą kuchnię zaplanuje oraz wykona.


Nie zapominajmy, że pewnie w kuchni będziemy spędzać mnóstwo czasu. Powinna być zatem piękna oraz wygodna.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:16:24
Tagi: kuchnia, życie, urządzanie, miejsce, pomieszczenia