Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Kuchnia to serce domu - to tu schodzi się cała familia i często mają miejsce biby ze znajomymi

Kuchnia dla wielu ludzi jest najważniejszym pomieszczeniem w mieszkaniu. Zdają sobie z tego sprawę ci, którzy uwielbiają gotować, ale także ci, którzy mają potomstwo.


Warto uczyć ich wspólnego biesiadowania z rodziną przy stole. Miło się wtedy rozmawia i każdy może podzielić się tym, jak mu minął dzień.


Często kłopot jest taki, że kuchnie to niezwykle małe pomieszczenia. I o zgrozo nie tylko w tym budownictwie, które pochodzi z czasów komunizmu. Obecnie też stawia się osiedla z małymi kuchniami tak, jakby były one mało ważne. A to wielki błąd, gdyż kuchnia - dużo-> http://www.euro-ceramika.pl/plytki-kuchenne-scienne-podlogowe/ - to serce domostwa. To przy kuchennym stole maluchy nierzadko robią lekcje, gdy mamy przyrządzają jedzenie. To w kuchni spotykamy się całą rodziną, żeby wspólnie ucztować momenty nazywane obiadem. To w kuchni z zaproszonymi kumpelami dyskutujemy przy winie i czymś słodkim.


kawa czarna
Napisał: Norio NAKAYAMA
Na podstawie: http://www.flickr.com


Co zatem zrobić, żeby niewielka kuchnia była zarazem ładna i funkcjonalna? Pomoże nam z pewnością zawczasu zaprojektowana zabudowa kuchni. W obecnych czasach mamy możliwość bez kłopotów zamówić meble na wymiar. Spółka przyjedzie, pomierzy wszystko, wysłucha naszych wytycznych i wyczaruje nam meble z naszych snów. Będą one posiadały tylko walory. Każdy centymetr przestrzeni będzie spożytkowany, tak aby było komfortowo w nowej kuchni gotować.
Wszelkie Urządzenia AGD będziemy w stanie ukryć w szafkach. Do mebli na wymiar będzie dobrane oświetlenie, które będzie nam najbardziej odpowiadało, aby pomieszczenie było przytulne, ale nie mroczne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:16:23
Tagi: Urządzenia, mebli, sprzęty