Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Meble firmy Elmar - idealne do wnętrza dosłownie każdego typu salonu

"Elmar" to producent mebli przeznaczonych do salonu, który to działa na naszym państwowym rynku już od przeszło 1989 roku - co tylko świadczy o tym, że owa firma dba o dosłownie każdy szczegół swoich własnych mebli oraz dba o to, byśmy my - klienci - mogli cieszyć się z posiadania ich wytworów przez bardzo dużo lat.


meble elmar
Napisał: GO Holiday
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pośród asortymentu marki Elmar znajdziemy wszystko co jest potrzebne do wnętrza salonu, podzielone na dodatek na przeróżnego rodzaju kolekcje.


W danej chwili kolekcji mebli (znajdź więcej) firmy Elmar istnieje dokładnie 3 i są to kolekcje, które maja nazwy: Valetta, Bravo a także Impresja. Każda z wspomnianych kolekcji wyszczególnia się czymś innym. 1. Valetta - jest w pełni klasycznym przykładem Kolorystyki typu dąb San Remo razem z bielą płyty MDF; 2. Bravo - jest idealnym przykładem piękna i elegancji koloru Wenge, a także Trzecia - Impresja - jest to połączenie koloru Havana wraz z czernią płyty rodzaju MDF. Jak widać meble Elmar mogą nadawać się do przeróżnych pomieszczeń - w szczególności jeżeli spoglądamy właśnie na ich kolory, gdyż każda z tych trzech kolekcji przedstawia całkowicie inny styl oraz różne stopnie "przyciemnienia" mebli. Dobrze jest mieć również świadomość, co dokładnie wchodzi w skład owych mebli (przejdź do strony) - każda z dokładnych kolekcji posiada przede wszystkim te same podstawy co każda linia mebli przeznaczonych do salonu, czyli wynajdziemy w nich takie "wytwory" jak choćby: komody, półki, ławy, szafki rodzaju RTV, czy też witryny.


Warto jednakże dodać, że spośród tych 3 kolekcji, 2 posiadają również elementy, które to ma tylko dana linia mebli. Pośród kolekcji Valetta, jest to chociażby bieliźniarka, podczas gdy w kolekcji Impresja wyróżnić mamy możliwość kilka elementów, takich jak: lustro, toaletka, oraz pufy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:16:12
Tagi: Kolor, dąb, producent, elementy, charakter