Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Oczekiwanie na narodziny dziecka, to dla każdej matki cudowny okres, którym pragnie się cieszyć z najbliższymi

Ciąża to przepiękny okres. W końcu kobieta ma pod sercem najcudowniejszy skarb - nowe życie. Jest wniebowzięta i cała aż promienieje. Pragnie radować się tym okresem razem z mężem.


ciekawe wnętrze
Napisał: 假日農夫趴趴照
Na podstawie: http://www.flickr.com
kuchnia
Napisał: Sam Howzit
Na podstawie: http://www.flickr.com


Meble z kolekcji Oleo
Napisał: Klose
Na podstawie: Klose


W czasie ciąży niejedna mama dba o swoje zdrowie, gdyż dba już nie tylko o siebie, ale również o małą osóbkę, którą nosi pod sercem. W tym okresie również zaczyna zamawiać przeróżne rzeczy dla maluszka, które będą niezbędne, kiedy pojawi się na świecie. Kolekcjonowanie tak zwanej wyprawki jest czasami uciążliwe, ponieważ okazuje się niespodziewanie, że tak malutka istotka potrzebuje ogromnej liczby przeróżnych rzeczy. Koniecznością są oczywiście śpioszki, pieluchy i smoczki, ale to tylko początek spisu. Niezbędne będzie również łóżeczko oraz przewijak dziecięcy. To pomoże uniknąć nam schylania się nad łóżkiem, żeby zmienić dzidziusiowi pieluszkę. A że czyni się to bardzo często, to nasze plecy będą nam bardzo wdzięczne. Dzięki temu, że przewijak dziecięcy jest ustawiony na odpowiednim poziomie, komfortowo będziemy mogli ubrać nasze maleństwo. Materiał, którym jest obłożony nie pochłania wilgoci, czy też zapachów. Takie urządzenia coraz częściej są też montowane w toaletach w restauracjach czy na lotniskach, by zapewnić komfort mamie, która nie jest zmuszona niepokoić się już, gdzie przebierze maleństwo.


Ten ukłon jednoznacznie pokazuje, że zmienia się w Polsce pogląd na matki, ponieważ nikt już nie jest zszokowany, że młodzi rodzice zabierają dzieciaczka ze sobą na kolację czy na urlop.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:35:04
Tagi: dziecko, rodzice, zdrowie, toaleta