Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Organizacja garderoby – praktyczne porady

Wiosna jest to okres porządków w domu. Doradzamy jak zaprowadzić ład w garderobie, jak poprawnie układać ubrania.


szafa sama w sobie jest tym elementem wyposażenia mieszkań, który pozwala zaprowadzić porządek wśród przechowywanych odzień.


Jednak, ażeby garderoba spełniała jak najlepiej swoje role, my musimy jej w tym pomóc. W jaki sposób to uczynić? Sprawdź nasze rady tyczące się porządkowania garderoby! Podpowiadamy jak się zabrać za porządkowanie szafy, jak (zobacz więcej na tej stronie) układać ciuchy na półeczkach, ażeby wnętrze szafy było wygodne jak też schludne. Perfekcyjna szafa winna dostosowana być do składowania każdej części odzień, nie zapominając o obuwiach albo bibelotach każdej autentycznej damy. Jednakże, by nasza szafa spełniała swe funkcje jak https://kuchnieportal.pl/artykul/zlewozmywak-wpuszczany-w-blat-na-rowni-z-blatem-czy-podblatowy/ najlepiej, my musimy pamiętać o pewnych regułach związanych z jej porządkowaniem.


wieszaki do garderoby
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


Antyczne meble
Napisał: astique
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/astique/2170785009/sizes/o/
Krok pierwszy: pozbądź się niepotrzebnych rzeczy, ubrań, bądź obuwia z jakich nie korzystasz. Każda dama zna uczucie, gdy staje przed swą szafą i mimo potężnego zestawu ubrań, nie ma się w co ubrać. To znaczy tylko jedno – twoja garderoba pełna jest ubrań, jakich dawno nie wkładałaś, nie wkładasz i z pewnością już nie włożysz. W takiej sytuacji zostaje nam jedynie jedno – pozbądź się nieużywanych odzień bez sentymentów. Nienoszone odzienia zajmują dużo przestrzeni w garderobie, natomiast przekładanie ich w tą i z powrotem kosztuje dużo energii. Etap 2 w porządkowaniu garderoby: to wprowadzenie usprawnień, jakie pozwolą na zrobienie jak też utrzymanie porządku w szafie. W twojej szafie panuje nieustanny bałagan? Kup wieszaki do garderoby.


Kreacje, które używamy jedynie sezonowo powinny być zlokalizowane troszeczkę wyżej a także głębiej w garderobie, najlepiej dla przykładu w workach próżniowych. Rzeczy, które używamy częściej powinniśmy mieć na wyciągnięcie dłoni, zaraz po otwarciu szafy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:26:29
Tagi: wieszaki, szafa, domu, mieszkań, wyposażenia