Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Organizacja szafy – praktyczne wskazówki

Wiosna jest to okres porządków w domku. Radzimy jak zaprowadzić ład w garderobie, w jaki sposób prawidłowo układać kreacje.


Szafa sama w sobie jest tym fragmentem wyposażenia mieszkań, jaki pozwala zaprowadzić porządek pośród przechowywanych ubrań.


gwarancja
Napisał: Gawin


Jednak, aby garderoba spełniała jak najlepiej swoje funkcje, my powinniśmy jej w tym dopomóc. W jaki sposób to zrobić? Sprawdź nasze wskazówki tyczące się porządkowania garderoby! Podpowiadamy jak zabrać się za sprzątanie garderoby, jak układać ubrania na półkach, aby wnętrze szafy było wygodne oraz estetyczne. Perfekcyjna garderoba powinna dostosowana być do przechowywania każdej części odzień, nie zapominając o butach albo bibelotach każdej autentycznej damy. Jednak, ażeby nasza garderoba spełniała swoje funkcje jak najlepiej, my powinniśmy pamiętać o pewnych zasadach związanych z jej uprzątaniem.


Etap pierwszy: pozbądź się niekoniecznych przedmiotów, ciuchów, bądź obuwia z jakich nie korzystasz. Każda dama zna uczucie, gdy staje przed swoją garderobą i pomimo dużego asortymentu odzień, nie ma się w co ubrać. To oznacza tylko jedno – twoja garderoba pełna jest ciuchów, jakich dawno nie wkładałaś, nie wkładasz i na pewno już nie założysz. W takim przypadku zostaje nam jedynie jedno – pozbądź się nieużywanych rzeczy bez zbędnych sentymentów. Nienoszone ubrania zajmują wiele przestrzeni w garderobie, natomiast przekładanie ich z półki na półkę kosztuje sporo energii. Krok drugi w porządkowaniu garderoby: to wdrażanie usprawnień, które umożliwią zrobienie i utrzymanie ładu w garderobie. W twej szafie panuje nieustanny bałagan? Nabądź wieszaki do garderoby.
Odzienia, jakie używamy tylko sezonowo powinny być zlokalizowane nieco wyżej i głębiej w garderobie, najlepiej np. w workach próżniowych. Kreacje, jakie używamy częściej powinniśmy mieć na wyciągnięcie ręki, zaraz po otwarciu szafy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:26:29
Tagi: garderoby, wnętrz, sposób, lokal, wyposażenia