Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Pierścionki na zaręczyny z którym kamieniem są dobrym wyborem dla ludzi w mniejszym stopniu majętnych?

Czy też pamiętasz, w jaki sposób będąc przyszłym narzeczonym możesz nieco oszczędzić? Oczywiście nie winno się takiego zrobić, wszakże z drugiej strony ślub pragną brać także osoby mniej bogate, a wszakże wszystko jest dla ludzi.
Przecież jeśli Cię uwielbia, to na pewno pojmie okoliczność.


model żołnierza
Napisał: Thomas Quine
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeżeli zatem nie jesteś jeszcze osobą majętną, a chcesz w najbliższym okresie wziąć ślub, jako konsensus mógłbyś kupić u złotnika rzeczywisty pierścień z okazji zaręczyn, jaki jednak zawiera kamyki nie naturalne, a sztuczne. Dobrym rozwiązaniem w tego typu sytuacji mogłoby być pójście do jubilera i zapytanie jego, które niedrogie pierścionki proponuje. Na pewno ukaże Ci różne wyroby. W kwestii tego typu jak tanie, a posiadające śliczny kamyk pierścionki zaręczynowe cyrkonia jest niezłym rozwiązaniem. Taki kamień jest bezbarwny i syntetyczny, nie posiada w naturze swojego wzorca.


Warto tutaj powiedzieć, iż od strony optycznej nie odróżniają się znacząco od pierścieni z np. diamentem, a taki kamień jak cyrkonia (https://www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne_Z-cyrkonia-475.html) powoduje, że pierścionki zaręczynowe wciąż wyglądają pięknie. A są przy niniejszym kilka razy mniej kosztowne od wspomnianych wcześniej konkurentów. Ponadto taki kamień jak cyrkonia może pod wpływem dołączenia różnorodnych uzupełnień odmienić kolor na np. pomarańczowy lub niebieski.
Zakupując więc takowe pierścionki z okazji zaręczyn, możesz sugerować się nie ich kosztem, a ukochanym kolorem własnej oblubienicy. Takie zachowanie również mogłoby być przecież nastrojowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:35:06
Tagi: wygląd, ślub, koszt