Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Spodenki typu militarnego - czyli, spodenki nie tylko przeznaczone dla służb mundurowych

Każdziutki z nas wewnątrz pewnym czasie swojego życia interesował się choć poprzez chwilkę tematami militarnymi - niezależnie, czy też bywa się dziewczyną, czy chłopakiem - a nawet i jeżeli nie zaciekawiało nas to, to z całą pewnością w pewien konkretny sposób przyciągał nas wzorek typowo wojskowy, który przezywamy wzorem "Moro", a który występuje wewnątrz obecnej chwili w bardzo różnych odcieniach nie wyłącznie zieleni, ale również innych połączonych wraz z sobą kolorków.


ubrania - portret
Napisał: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com


Z tego powodu właśnie wielu spośród nas samych pragnie choć trochę poczuć się "wojskowym", stąd dostęp do ubrań, które to dadzą naszym osobom tego typu uczucie...


Buty na zimę
Napisał: Leen Peeters
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ubrania o tematyce militarnej to temacik dosyć szeroki, dlatego dziś skoncentrujemy się jedynie na jednej cząstce wspomnianej garderoby, a więc konkretnie na spodenkach. Spodnie militarne, często przezywane też spodenkami wojskowymi - dzielimy na spodnie wraz z wzorkiem, a także te bez wzorku. Najsilniej chyba popularną nazewnictwem spodenek wojskowych bywają bojówki, które - podobnie jak reszta tego typu spodenek - mają możliwość kosztować nawet i od okolicy stu złotówek (zwykle jednakże ta cena jest już po promocji), mając możliwość osiągnąć nawet ceny tysiąca złotych, w uzależnieniu od sklepu oraz producenta tych konkretnych spodenek. Jak prosto się domyśleć, spodnie militarne występują zarówno w opcji męskiej, jak i damskiej - chociaż jak to prosto się zorientować, spodnie militarne dla kobiet występują do tej pory w troszkę mniejszych ilościach niż te męskie.


Oczywiście odnajdziemy też tego rodzaju spodenki przeznaczone dla dzieci - szczególnie mężczyzn - jednak wyróżniają się one często dodatkowymi akcentami, które to tworzą z nich "coś więcej", co przyciąga spojrzenie dzieciaka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:35:07
Tagi: garderoby, spodenki, bojówki, producent, cena