Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W jaki sposób ładnie urządzić gabinet oraz jakie meble zakupić aby to było luksusowe miejsce?

Każdy z nas pragnie mieć jakieś miejsce w domu, w którym będzie przyjmować znajomych oraz mógłby zaproponować im odpoczynek. Konieczne są do tego właściwe meble, jakie z jednej strony okazale wyglądają oraz są funkcjonalne.


Tego typu funkcjonalnym a jednocześnie wytwornym meblem może okazać się narożnik Bono.
Jest to klasyk pośród tego typu mebli. Jest on elegancki i współczesny wolny od niepotrzebnych dekoracji. To mebel (przejdź dalej) idealny dla sympatyków geometrycznej prostoty. Taki narożnik można by rozłożyć do spania oraz posiada pojemnik na kołdrę oraz poduszki. Samemu konfigurując mebel można wybrać typowy barek, jaki zapewni dodatkowe miejsce na przechowywanie potrzebnych produktów, przykładowo gazet i różnych rzeczy. Narożnik taki może zostać także wyposażony w zagłówki, które można położyć na dowolne oparcie. Można by wybrać odcień mebla, który będzie w najwyższym stopniu odpowiadał do Twego salonu.


usługi
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com


meble
Napisał: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com


Narożnik - kliknij, zobacz, sprawdź - Bono może być szary, wtedy - dzięki spokojnej kolorystyce będzie prawidłowo współgrał z pozostałymi elementami wyposażenia salonu. Można także wybrać mebel w innym kolorze - np. białym albo nawet w jakimś żywym kolorze. Ten mebel można by nabyć przez internet - trzeba w takiej sytuacji wybrać odcień oraz stronę narożnika. Można by ponadto kupić także automat wspomagający rozkładanie. Ten mebel jest wykonywany na indywidualne zlecenie i należy zaznaczyć, że nie można go zwrócić.
Zakupując tego typu narożnik w niektórych marketach otrzymamy także komplet małych poduszek. Można by je bez kłopotu wyjąć z poszewki i wygodnie wyprać. Widzimy zatem, że narożnik Bono to mebel uniwersalny i zapewne będzie pasował do naszego salonu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:16:11
Tagi: kolory, styl, magazyn, kupić