Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W każdym mieszkaniu powinniśmy na czymś móc się przespać - to nie jest przecież nic odkrywczego

Jeżeli mamy duże mieszkanie, to faktem będzie to, że wszyscy mają własną sypialnię, a tam wielkie oraz wygodne łóżko. To normalne. Jeśli jednak mamy małe gniazdko - na przykład pokój z kuchnią, to co wtedy powinniśmy uczynić?


Oczywistym jest, że sporo przestrzeni zawsze zatarasuje łóżko.
wersalki
Napisał: Tom Dennis Radetzki
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeżeli nie mamy wystarczająco wolnej przestrzeni na ogromny oraz wygodny materac, to musimy zacząć podejmować decyzje racjonalnie. Mamy możliwość wybrać wersalki, które jak wiadomo mają opcje rozkładania na noc, ale w dzień - po złożeniu - wydają się być dobrym miejscem, gdzie będziemy w stanie posiedzieć z bliskimi czy oglądać z partnerem ulubiony serial. Wersalki najczęściej kojarzą nam się z czasami socjalizmu. W ogólne niepotrzebnie, gdyż w przeciągu ostatnich 20 dużo w tej dziedzinie się zmieniło. Głównie to, że wersalki dzisiaj wyglądają już bardzo elegancko. Mamy bardzo szeroki wachlarz możliwości wybierania. Możemy wybrać jej gabaryty oraz typ i kolor materiału. Są również nowatorskie wersalki, których obecności w swoim salonie, nie żałowałby żaden bogacz. Jedyne co je łączy z komunistyczną krewną, to metoda otwierania, aby móc schować w niej pościel. Wersalki są więc rewelacyjnym pomysłem do małych mieszkań, ponieważ prezentują się równie szykownie jak kanapa, ale możemy na nich spać oraz schować w nich kołdrę oraz poduszki.
Będzie to dobre rozwiązanie również dla tych ludzi, którzy często przyjmują gości i chcieliby dać im możliwość wygodnego przespania się, a nie jakoś na podłodze, na dmuchanym materacu, który jest tak niewygodny, że nie można się na nim porządnie wyspać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:26:27
Tagi: taras, design, WC, łóżko, sypialni