Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W każdym mieszkaniu powinniśmy na czymś móc się przespać - to nie jest przecież nic odkrywczego

Jeżeli mamy duże mieszkanie, to faktem będzie to, że wszyscy mają własną sypialnię, a tam wielkie oraz wygodne łóżko. To normalne. Jeśli jednak mamy małe gniazdko - na przykład pokój z kuchnią, to co wtedy powinniśmy uczynić?


Oczywistym jest, że sporo przestrzeni zawsze zatarasuje łóżko.
wersalki
Napisał: Tom Dennis Radetzki
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeżeli nie mamy wystarczająco wolnej przestrzeni na ogromny oraz wygodny materac, to musimy zacząć podejmować decyzje racjonalnie. Mamy możliwość wybrać wersalki - więcej na temat -, które jak wiadomo mają opcje rozkładania na noc, ale w dzień - po złożeniu - wydają się być dobrym miejscem, gdzie będziemy w stanie posiedzieć z bliskimi czy oglądać z partnerem ulubiony serial. Wersalki najczęściej kojarzą nam się z czasami socjalizmu. W ogólne niepotrzebnie, gdyż w przeciągu ostatnich 20 dużo w tej dziedzinie się zmieniło. Głównie to, że wersalki dzisiaj wyglądają już bardzo elegancko. Mamy bardzo szeroki wachlarz możliwości wybierania. Możemy wybrać jej gabaryty oraz typ i kolor materiału. Są również nowatorskie wersalki, których obecności w swoim salonie, nie żałowałby żaden bogacz. Jedyne co je łączy z komunistyczną krewną, to metoda otwierania, aby móc schować w niej pościel. Wersalki są więc rewelacyjnym pomysłem do małych mieszkań, ponieważ prezentują się równie szykownie jak kanapa, ale możemy na nich spać oraz schować w nich kołdrę oraz poduszki.
Będzie to dobre rozwiązanie również dla tych ludzi, którzy często przyjmują gości i chcieliby dać im możliwość wygodnego przespania się, a nie jakoś na podłodze, na dmuchanym materacu, który jest tak niewygodny, że nie można się na nim porządnie wyspać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:26:27
Tagi: taras, design, WC, łóżko, sypialni