Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Wybieramy wannę

Wannę można wybrać z stalowych, akrylowych. Producenci oferują również modele o rozmaitych wielkościach oraz kształtach.


Poniektóre z nich posiadają komfortowe siedziska, wyprofilowane wezgłowia, pozwalające wygodnie podeprzeć głowę, wcięcia na łokcie, pomocne przy wstawaniu uchwyty jak też półki na szampony a także dno antypoślizgowe.
Banknoty
Napisał: Dick Thomas Johnson
Na podstawie: http://www.flickr.com


Mnóstwo wanien wyposaża się w urządzenia do masażu wodnego jak też udogodnienia dla osób nie w pełni sprawnych. Wyruszając po zakup nowej wanny, najczęściej frapujemy się, którą wybrać, z jakiego tworzywa ma być zrobiona. Przyjrzyjmy się przeto, jaki charakter posiadają surowce, z jakich zbudowane są wanny. W sklepach spotkać możemy przeważnie cztery rodzaje wanien.


Wanny z żeliwa. Są solidne a także trwałe. Nierzadko mają dekoracyjne nóżki w kształcie antycznych rzeźb – więc świetnie pasują do stylowych toalet. Wadą wanien z żeliwa jest ich duży ciężar, utrudniający wniesienie do domu, a także mała rozmaitość kolorów i kształtów – najczęściej są białe i prostokątne. Natomiast wanny wykonane ze stali są dostępne w wielu kolorach, kształtach jak też wymiarach. nowoczesne szkliwa, jakimi się je pokrywa, gwarantują wytrzymałość na zarysowania jak też działanie silnych detergentów. Wanny wykonane z akrylu posiadają różnorodną kolorystykę a także ciekawe, często nietypowe kształty. Ważą najmniej ze wszelkich typów wanien (dla przykładu model o wielkości 150 x 100 cm – dwadzieścia kg).
Długo trzymają stałą temperaturę kąpieli; są one ciepłe przed napełnieniem wodą jak też są dźwiękochłonne, zatem nalewaniu wody nie towarzyszy duży hałas. Posiadają dużą odporność na przeróżnego rodzaju przebarwienia pod wpływem rdzy czy osadu wapiennego z wody.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:26:25
Tagi: kosmetyki, zakup, kupić, nowoczesne