Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Wykreuj pierwszorzędną strefę na odprężenie w twoim domu

Harmonia, to wyciszenie w komfortowej pozycji, a pierwszorzędny luz jest potrzebny w waszym życiu. Dlatego w mieszkaniu musimy zatroszczyć się o to, żeby posiadać komfortowe miejsce do zrelaksowania się.


Kochamy rozciągać się na sofie, niekiedy jednak bywa, zbyt niewygodna i wtedy przyda się coś większego, a co kiedy nie mamy na to miejsca?


Nie ma problemu.


Aktualnie na pewno wyszukasz mnóstwo rodzajów kanap, które pomogą ci się zrelaksować. Pierwszym z nich może być sofa. W internecie znajdziesz je w najróżniejszych rozmiarach, więc będziesz mógł narożnik dopasować do swoich osobistych wymogów. W niedużym pokoju wspaniale sprawdzi się narożnik 200x140. A takowy mebel w mieszkaniu, to fantastyczna rzecz. Masz szansę dobrze na nim rościągnąć nogi i rozluźnić całe ciało. Mnóstwo narożników ma też specjalnie wykształcone oparcia, na jakich miło odpoczywa kręgosłup. Doskonałym pomysłem, może stać się narożnik 200X140, z funkcją do leżenie, jaki posiada skrzynię lub nawet trzy osobne skrzynie na kołdry.


pokój hotelowy
Napisał: Greenland Travel
Na podstawie: http://www.flickr.com


Gdy masz do aranżacji, tylko jedyne wnętrze, dzięki sofie masz szansę używać je różnie, gdyż materac zawiera dużo miejsca jednocześnie do siedzenia jak i do spania. Zaś taki mebel w pokoju, jest też fajnym miejscem dodatkowym do nocowania ewentualnych gości.
I jeszcze jedno, dzieci kochają sofy, które służą im przykładowo za statki pirackie.


Jednym słowem, dopasowany sprzęt, to zrealizowanie marzeń o komforcie i ambrozyjskim codziennym odprężeniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:16:11
Tagi: salon, materac, noc