Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Z jakiego powodu warto kupić zegarek w tradycyjnym lub internetowym sklepie i to w dobie, kiedy praktycznie każdy nosi w kieszeni komórkę

Historia mierzenia upływu chwil sięga epoki starożytnej, gdy to nasi przodkowie wymyślili zegar słoneczny. Z upływem wieków sposób, w jaki odmierzano czas zmieniał się diametralnie. Wszystko za sprawą rozwoju nowych technologii. Jeżeli niegdyś zegarów nikt z sobą nie targał, to obecnie nierzadko dysponujemy co najmniej dwoma czasomierzami, jednym na ręce, a drugim w telefonie komórkowym. Niektóre panie w ogóle zrezygnowały z tych tradycyjnych zegarków i bardzo powątpiewają w sens ich kupna.


zegarek bisset
Napisał: Luke Ma
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mimo wszystko zapotrzebowanie na zegarki radykalnie nie zmalało. Nadal są one dobrym pomysłem na upominek tak dla czterdziestolatek, jak i dla facetów w dojrzałym wieku. Wręcza się je jubilatom i osobom odchodzącym na rentę. Jeżeli taki zegarek ma zostać zapakowany w ozdobne puzderko, to musi on być produktem z górnej półki. Na przykład zegarek damski lorus spełnia to ważne kryterium i z pewnością zadowoli każdą wymagającą niewiastę.

Niegdyś elegancki lub nawet ten najskromniejszy zegarek był symbolem luksusu oraz wkraczania w dojrzałe życie. Wiele osób pamięta jeszcze lata, gdy zegarek był jednym z najbardziej powszechnych podarunków komunijnych. I dzisiaj niektórzy rodzice chrzestni wracają do tej tradycji, choć postępując w ten sposób mogą narazić się na obmowę ze strony członków familii. Z drugiej strony psychologowie zwracają uwagę na to, że zegarek noszony na przegubie ręki bywa symbolem panowania nad emocjami, ale nie tylko. Ten jeden mały przedmiot sprawia, że bywamy postrzegani jako istoty godne zaufania. Dlatego zegarki możemy rekomendować wszystkim zakochanym, którzy spieszą na pierwszą randkę.


zegarek
Napisał: Matty Ring
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gustowny zegarek damski lorus może pełnić rolę nieoklepanej biżuterii. Prezentuje się tak samo imponująco jak posrebrzana bransoletka. Gdy nieoczekiwanie wyładuje się bateria w komórce , to taki czasomierz na bieżąco będzie informował posiadaczkę o nieuchronnie nadchodzącej godzinie wizyty lub u stomatologa.

Zegarek damski lorus można również kupić w wersjach innych niż biznesowa. Producent wcale pamiętał o kobietach uprawiających sport. Sportowe modele można zapinać na rękę w sytuacji, kiedy wychodzi się z domu, żeby pobiegać po sąsiednim skwerze, jak i poćwiczyć w klubie fitness lub nawet popływać na basenie, jeśli dany zegarek jest wodoszczelny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:40:29
Tagi: biznes, pomysł, przedmiot, zaufanie, zadowolenie, godzina