Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Elegancki sweter podstawą każdej garderoby

Prezentujemy najbardziej uniwersalną część garderoby – tak i kobiecej, jak i męskiej – wygodny sweter. Dzięki dzisiejszym technologiom wytwarzania nie musi być czymś nieprzyjemnym.Czasami kojarzymy sobie sweter z czymś gryzącym skórę i kłopotliwym w praniu. Modne sweterki stanowią idealne dopełnienie codziennego outfitu. Powinny być noszone zamiast marynarki lub jako koszula. Na dzień dzisiejszy moda propaguje noszenie swetra na gołe ciało.


sweter
Napisał: Evelyn Hill
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wyjątkową popularnością cieszą się obecnie modne swetry ażurowe, jak również grubo plecione pulowery i fantazyjnie skrojone kobiece kardigany. Powinniśmy zainwestować w niezawodną jakość, wówczas sweter łatwo się nie zniszczy. Możemy wybrać kilka wariantów swetra w zależności od pory roku. Modna dzianina w każdym sezonie zapewnia niezbędną regulację termiczną organizmu.

Na przykład w sezonie zimowym do wyboru kolorowe swetry, najczęściej dziergane w klasyczne warkocze, zaś w sezonie letnim kobiece narzutki, które uatrakcyjniają każdy zestaw ubrań. Nie zapominajmy, że sweter należy kupić dopasowując go właściwie do naszej typu urody i reszty garderoby. Oczywiście wszystkim zalecamy klasyczne kolory i subtelne zdobienia, aczkolwiek zgodnie z upodobaniami. Możemy dobierać spośród różnych długości rękawa i krojów.

Ważny jest także typ sytuacji, w której nosimy sweter, przykładowo do pracy wskazana jest prostota, tymczasem na uczelni możemy pozwolić sobie na odrobinę fantazji. W butikach znajdziesz ciekawą ofertę uniwersalnych modeli z bogactwem dodatków. Na przykład wiązania pozwolą kształtować formę swetra i dostosować ją do budowy ciała. Nietypowe kołnierze pomogą zredukować nieprawidłowe proporcje od pasa w górę. Kontrastujące lamówki wysmuklą sylwetkę każdej dziewczyny, a oryginalne guziki skoncentrują uwagę, odciągając wzrok od naszych mankamentów. Sweter w pionowe pasy także sprawi, że nasza sylwetka nabierze lekkości. Tymczasem u kobiet o szczupłej budowie pasują paski poziome i drobne wzory.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:22:32
Tagi: figura, moda, sylwetka, sweter