Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Fototapety trójwymiarowe oraz ich atuty. Przeczytaj nasze podpowiedzi

Fototapety wracają do łask. Kupuje je obecnie coraz więcej klientów urządzających albo remontujących swój dom czy mieszkanie. Niezwykłą furorę robią fototapety 3d. Jeżeli jesteś zaciekawiony ich zaletami, za moment dowiesz się, dlaczego opłaca się je kupić.
wnętrze po remoncie
Napisał: zenjazzygeek
Na podstawie: http://www.flickr.com
W pierwszym rzędzie fototapety 3d jak http://twoje-fototapety.pl/Produkt-6-fototapety-167--D.html dają rewelacyjny efekt, od którego nie można oderwać wzroku. Z pewnością po naklejeniu tapety usiądziesz przed nią na podłodze i będziesz patrzeć godzinami, gdyż widok jest w rzeczy samej pierwszorzędny. Goście, których zaprosisz na najbliższą imprezę, również będą zachwyceni i na pewno pomyślą nad takim dodatkiem w swoim domu. Przedstawiane fototapety po prostu zmieniają wnętrze nie do poznania. Dzięki nim odmienisz sypialnię, salon, kuchnię, przedpokój, a nawet łazienkę – każde pomieszczenie jest dobre, aby je atrakcyjnie udekorować. Rezultat jest zależny nade wszystko od wybranego zdjęcia, zatem nie podejmujmy nieprzemyślanych wyborów. Zweryfikujmy chociaż kilka propozycji, zanim się zdecydujemy, aby mieć pewność, że to właśnie ta, a nie inna fototapeta jest tą o której od zawsze marzyliśmy.

Do wyboru są np. niezwykłe zdjęcia kosmosu, przepiękne widoki raf koralowych oraz morskich krajobrazów, prawdziwie nietknięta przez człowieka natura lub miasta, które zawsze chciałeś zwiedzić, a teraz mogą stać się częścią twojego domu. Decyzja raczej nie będzie łatwa, zatem wciągnij w poszukiwania całą rodzinę, a w końcu znajdziecie tą jedyną fototapetę. Wyjątkowo warte uwagi są fototapety (link tu...) ze światłem UV, świecące w ciemnościach. Poza ożywieniem mieszkania fototapety 3d także mogą wizualnie powiększyć wnętrza, co jest najbardziej pożądanym efektem na małych powierzchniach. Dodatkowo są niezmiernie proste w montażu, więc poradzisz sobie z nimi samodzielnie. Wyprodukowane są najczęściej z mocnego materiału tekstylnego (nie papieru), zatem nie musisz się martwić, że się rozedrą. Są niezwykle trwałe, zaś klej, który służy do ich umocowania, nie zabrudzi, tylko mocno przykleja tapetę do ściany. Na koniec należy dodać, iż fototapety mogą przykryć wady ścian, na których są nakładane. Z kolei jeżeli znudzi nam się ich widok, można je z łatwością zmienić na inne.Fototapety 3d to efektowne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. Więcej: http://twoje-fototapety.pl/Produkt-6-fototapety.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:20:57