Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak otrzymać dopłatę na modernizację oświetlenia?

Nie od dzisiaj wiadomo, że dobra ekspozycja produktu korzystnie oddziaływa na sprzedaż.


Rozmyślny projekt oświetlenia a także trafny Wybór spożytkowanych źródeł światła, ma kluczowy wpływ na atrakcyjność prezentowanego produktu.
pościel
Napisał: Artdecor24.pl
Na podstawie: Artdecor24.pl


Główne zadanie systemów oświetleniowych w sklepie, to zagwarantowanie właściwej ilości światła oraz należytej ekspozycji artykułów. Jako oświetlenie główne w większości wypadków stosuje się świetlówki liniowe. W mniejszych sklepach rolę tą pełnią też żarówki kompaktowe oraz żarówki halogenowe, w większych - lampy metalohalogenkowe. By oświetlenie dla sklepów spełniało swą rolę, powinno być równomierne oraz mieć należyte natężenie.


inwestycje w modernizację oświetlenia w niewielkich jak też przeciętnych przedsiębiorstwach objęte są opłacaniem w ramach programu PolSEFF2. W przypadku tych inwestycji biznesmen ma możliwość korzystać z 2 ścieżek aplikowania o dofinansowanie.


katalog
Napisał: Kids Town
Na podstawie: Kids Town


Jeżeli chodzi o finansowanie modernizacji oświetlenia pierwszą drogą będzie korzystanie z procedury uproszczonej, polegającej na kupnie i instalacji oświetlenia dostępnego na liście LEME. Zaplecze artykułów zarejestrowanych na LEME osiągalna jest na stronie internetowej programu. Procedura ta charakteryzuje się o wiele krótszym procesem zakwalifikowania inwestycji do programu.
Drugą drogą aplikowania, polecaną przy programach kompleksowych jest procedura standardowa, w ramach jakiej przedsiębiorca może uzyskać darmową pomoc fachową w procesie aplikowania a także przy diagnostyce energetyczno-finansowej inwestycji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:12:09
Tagi: świetlówki, inwestycje, Wybór, światła, możliwości