Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak wybrać fototapety do kuchni? Jest dużo rzeczy o których trzeba pamiętać

Jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu jest kuchnia. To tutaj spędzamy sporą część dnia robiąc jedzenie, spożywając je razem z rodziną, popijając kawę czy tak zwyczajnie czekając na wyjście. Dlatego tak ważne jest – poza jej użytecznością, aby wyglądała elegancko i zachęcała do przebywania w niej. Doskonale mogą nadać się do tego fototapety do kuchni. Które zamówić, by być usatysfakcjonowanym z podjętej decyzji?


ciekawe wnętrze
Napisał: Lee Coursey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na tworzywo, z którego jest zrobiona fototapeta. Kuchnia to pomieszczenie, w którym nie jest trudno o wszelkiego rodzaju zabrudzenia – samo rozdrobnienie dania blenderem może się skończyć urokliwą naścienną abstrakcją z zupy lub koktajlu. Z tej przyczyny fototapeta musi być trwała i dać się bez kłopotu czyścić.

Najlepiej jest zdecydować się na takie, które dają się szorować bez ryzyka utraty nadruku bądź osłabienia intensywności czy kolorystyki widniejących na fototapecie obrazów. W celu ochrony fototapety do kuchni jak http://twoje-fototapety.pl/Produkt-6-fototapety-3403-Do-kuchni.html można też zastosować specjalne rozwiązania, przy których będziemy mieć 100-procentową pewność, że nic jej nie zaszkodzi - może być to szyba, jeśli decydujemy się na umocowanie fototapety koło kuchenki bądź laminat, jeśli chcemy okleić nią ścianę czy przestrzeń między szafkami wiszącymi a blatem kuchennym. Oczyszczanie fototapet zabezpieczonych niniejszymi sposobami jest nadzwyczaj proste – wystarczy jedynie ciepła woda oraz płyn, a liczne zanieczyszczenia zejdą z nich bez wysiłku. Istotny jest również sam wybór wzorów, który warto przegadać z całą rodziną, by później nie okazało się, że komuś zupełnie nie podoba się nowe wnętrze. Zwłaszcza polecane są fototapety uliczki - http://twoje-fototapety.pl/Produkt-6-fototapety-146-Uliczki.html, które mogą optycznie powiększyć pomieszczenie. Będą również wspaniałą pamiątką z wakacji, jeżeli wybierzemy miasto, w którym spędziliśmy niezapomniany urlop. Wybór nierzadko może być więc trudny, bowiem dostępne są naprawdę piękne zdjęcia z każdego miasta na świecie.

Pamiętając jednak o powyższych wskazówkach na pewno podejmiemy stosowny wybór. Fototapeta kuchenna nie zawiedzie naszych oczekiwań, a kto wie, może tak się nam spodoba, że udekorujemy nią także inne pomieszczenia w domu. Opłaca się pomyśleć nad takim rozwiązaniem i cieszyć się nieodzownymi zaletami, jakie gwarantują fototapety (zapraszam tutaj...).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:21:14