Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Oświetlenie do punktu sprzedażowego, czy naprawdę źródło światła ma znaczenie?

Dobranie odpowiedniego oświetlenia do zróżnicowanych powierzchni odgrywa priorytetowe znaczenie nie tylko pod względem pełniejszego uwidocznienia „atmosfery” danego pomieszczenia, ale funkcjonuje jako waży czynnik bezpośrednio przenoszący się na zdolność na przykład sklepów spożywczych do zmaksymalizowania sprzedaży.


Finansowanie modernizacji oświetlenia w sklepie stanowi nieodłączny skład dosłownie każdego przyszłego biznes planu - dowiedz się więcej o finansowaniu modernizacji oświetlenia (zobacz ofertęna lampy spotline). Jeśli tak nie jest to placówka na własne życzenie znacznie zmniejsza swój potencjał sprzedażowy. Finansowanie modernizacji oświetlenia nie musi wcale mieć charakteru ogólnego, gdzie zmiany zachodzą w całej powierzchni sklepu. Rozsądnie na początku skupić się na najważniejszych działach przyjmując technikę skokowych inwestycji.
Sposoby na wiosenne przesilenie
Napisał: Janpol
Na podstawie: Janpol


Z jakiego powodu dobrze dopasowane oświetlenie sklepu spożywczego ma znacznie - najlepsze oświetlenie sklepu spożywczego? Na pewno niejednokrotnie robiąc codzienne zakupy podczas przemieszczania się przez sklep od regału do regału nagle (zobacz więcej na stronie) naszą uwagę szczególnie zwraca specyficzny produkt, który nawet nie jest na naszej liście zakupowej. Tak właśnie funkcjonuje dobrze dobrana ekspozycja. Oświetlenie sklepu spożywczego nigdy nie jest przypadkowe, wyjątkowo daje się to zauważyć w obszarze dużych sklepów spożywczych w rodzaju hipermarketów. Oświetlenie przeważnie LED nie powoduje przemęczenia oczu konsumenta dając zarówno rozproszone jak i scentralizowane źródło światła – zależnie od preferencji sklepu jak i samego typu eksponowanego produktu.


Oświetlenie w sklepach spożywczych to swego rodzaju osobna gałąź powszechnej nauki biznesowej, która ciągle się zmienia dostosowując się do nowych sposobów myślenia konsumentów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:13:12
Tagi: LED, półki, konsument, artykuł, światła